Zavřít reklamu

Pokud potřebujete jednoduchou aplikaci s intuitivním prostředím pro automatizaci úloh v systému iOS, doslova si zamilujete aplikaci Workflow s celou řadou možností. Jedna jediná aplikace dokáže nahrát fotografie do vybrané složky na Dropboxu a smazat je z knihovny zařízení, vytvořit PDF z webové stránky v Safari, zavolat taxi na současnou polohu či navolenou adresu, vytvořit GIF ze série fotografií, stáhnout obrázky z webové stránky, přeložit článek či vložit fotku na několik sociálních sítí současně. Dokáže toho mnohem víc, ale to bychom nepsali o ničem jiném, než o funkcích. Ale co je ještě zajímavější, tuto aplikaci podle TechCrunch nyní získává cupertinská společnost pod svá křídla.

Apple vedle samotné aplikace Workflow získává i tým pracující na jejím vývoji, do něhož patří například Ari Weinstein, Conrad Kramer a Nick Frey. „Máme radost z toho, že se připojíme k Applu,“ řekl Weinstein v prohlášení. „Se společností Apple jsme úzce spolupracovali už od samotného začátku.“

Apple potvrdil akvizici se startupem Workflow, který získal i ocenění Apple Design Award v roce 2015 pro své vynikající vlastnosti. Většinou aplikace, které společnost zakoupí, ihned zmizí z App Store, ale Workflow bude i nadále k dispozici,  bude pravidelně aktualizován a je zdarma. Nicméně není jasné, jaké plány má Apple s aplikací v budoucnosti. TechCrunch spekuluje o tom, že by mohla být použita ve spolupráci se Siri, nebo by se mohla stát páteří výkonných automatizačních nástrojů pro iPad.

Workflow for iOS app FB

Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.