Zavřít reklamu

Dlouhou dobu se spekulovalo, kdy a jak Apple představí své jarní novinky. Všeobecně se očekávalo, že se tak stane na první letošní keynote. Minulý týden se ovšem ukázalo, že zatím žádná keynote nebude a první letošní novinky Apple představí pouze skrze klasické tiskové zprávy.

Tak se tak také stalo a je to jen pár minut, co jsou venku informace o prvních novinkách, které si pro nás Apple připravil. V tomto článku se budeme věnovat jen iPadům, pokud chcete další informace o dalších novinkách v nabídce, doporučuji sledovat hlavní stránku LSA. Nyní se pojďme podívat, jak nový iPad 2017 vypadá.

Prvním z představených produktů je nový 9,7″ iPad, který nahrazuje současný 9,7″ iPad Air 2. generace. Ceny začínají na 10 990 korunách za 32GB + WiFi model a na 14 990 korinách  za 32GB WiF i+ Cellular model. Předobjednávky nových iPadů začnou v pátek 24. března s tím, že dostupnost v ČR bude někdy v průběhu května. V první vlně tedy opět nejsme.

Potěšit nás mohou tak jen ceny, které jsou oproti posledním modelům Air 2. generace nižší. U modelu s WiFi je to o dva tisíce korun, u modelu s podporou mobilních dat však pouze o 500 korun. Snížení cen se očekávalo, ovšem mnoho uživatelů čekalo pravděpodobně agresivnější zlevňování. Další informace o nových iPadech vám přineseme v průběhu dne.

hero_large

Dnes nejčtenější

.