• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  MacRumors: Zapomeňte na zahnutý displej, iPhone 8 bude mít ostré hrany

  Spolu s tím, jak se blíží představení letošního výročního iPhonu 8 / iPhonu X, se množí i nejrůznější spekulace o tom, jak by mohla nejnovější vlajková loď smartphonů od Applu vypadat a jakými funkcemi by mohla disponovat. Plno lidí z řad odborníků i veřejnosti pokládá téměř za samozřejmost zakřivený displej. Existuje ale pravděpodobnost, že jej nový iPhone 8 mít nebude.

  S iPhonem 8 se pojí spousta zvěstí o jeho revolučnosti a převratnosti. Model, vydaný k desátému výročí iPhonu od Applu, by měl disponovat zcela novými funkcemi a revolučním designem. Řada lidí počítá s tím, že 5,8palcový high-endový model bude mít zakřivený OLED displej. Bylo by to vůbec poprvé, co by společnost Apple tento typ displejů zakomponovala do svých smartphonů. Zakřivené displeje se staly velmi populárními například u konkurenčního Samsungu.

  Ne každý ale zastává názor, že k tomuto kroku skutečně Apple přistoupí. Podle nejnovější zprávy serveru MacRumors se hned několik analytiků shodlo na tom, že se cupertinská společnost bude minimálně ještě letos držet zavedeného designu displejů a neopustí ho ani u nejnovějšího 5,8palcového modelu. Existuje prý však pravděpodobnost, že by displej nového iPhonu mohl být 2.5D v podobném designu, jaký známe z novějších modelů.

  Wayne Lam, analytik společnosti IHS Markit, říká:”Očekáváme, že Apple u svého speciálního modelu zařadí plochou implementaci OLED displeje, s designem, který se bude podobat současným 2.5D displejům.” Lam není jediným analytikem, který razí tento názor – podobně mluví i analytici z čínské společnosti TrendForce. Na některé koncepty iPhonu 8 – včetně těch se zakřiveným displejem – se můžete podívat v galerii v článku.

  Leitz

  Diskuze

   Branislav Brandis

   Tak najskôr že iPhone 8 bude mať zahnuté hrany, potom že iPhone 8 Nebude vôbec, potom že iPhone 8 sa bude volať len iPhone, potom že sa bude volať iPhone Edition, potom že bude mať ostré hrany… Už neviem čo jen pravda

   Upřímně tohle bych si přál. Zahnuté hrany mi nepřipadají nějak užasné a využitelné (třeba budou), ale co říkám od začátku je, že mi to bere dvě hrany kam mobil může připadně spadnout (stát se může). Je to věc, která se mi porstě nikdy nezamlouvala.

   Šírlenzí Ondra

   Bože nikdy to nikdo driv neviděl jak bude iPhone vypadat , a variant a funkci bylo mraky . Pak to bylo všechno jinak a stejně bylo dost lidi spokojených .

   Kdysi se říkavalo…Blesk má zprávy jako hrom 😁 Naprosto zbytečný článek s bulvárním nadpisem.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online