Zavřít reklamu

BeatsX se dnes objevily krátce na skladě několika amerických Apple Storů. Nicméně se dostupnost rychle změnila zpět na “Momentálně nedostupné“ a tlačítko “Přidat do tašky“ zůstalo šedé bez možnosti na něj kliknout. Některé další zahraniční internetové obchody také změnily stav na “Zkontolovat dostupnost“ namísto “Nedostupné“. Je možné, že právě to značí brzký příchod BeatsX na trh.

BeatsX byly představeny v září loňského roku společně s dalšími sluchátky obsahující W1 čip, mezi které patří PowerBeats 3, Beats Solo 3 a AirPods. Konkrétně BeatsX měly být vydány ještě před koncem roku 2016. Datum bylo však z neznámých důvodu přeloženo až na tento měsíc.

Jak jsme vás již dříve informovali BeatsX jsou špuntová sluchátka propojená kabelem, díky kterému si je můžete například pověsit kolem krku když BeatsX zrovna nevyužíváte. Připojují se bezdrátově k bluetooth zařízením pro přehrávání hudby. Dále samozřejmě obsahují W1 čip pro snadné připojení k zařízením v jednom kroku. BeatsX vydrží až 8h přehrávání hudby a nově také zrychlené 5ti minutové nabíjení pro 2h přehrávání hudby. V USA budou BeatsX po vydání stát 149 dolarů, tedy o 10 dolarů méně než Apple Airpods.

BeatsX
beatsx-fb

Zdroj: 9to5mac.com

Související články

Dnes nejčtenější

.