• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Lickster: naučte se pořádně líz.. no však uvidíte sami!

  V iTunes App Store jsou miliony aplikací, žádná z nich však není jako Lickster a žádnou z nich nebude vaše partnerka milovat tak jako Lickster. Díky této aplikaci se totiž stanete skutečným mistrem v orálním uspokojování své ženy. Lickster funguje na podobném principu jako různé taneční aplikace, ovšem místo speciální podložky detekující vaše pohyby před televizorem používáte svůj jazyk a displej telefonu.

  Lickster vám na displeji zobrazuje šipky, které musíte slíznout ve směru, do kterého ukazují. Díky střídání šipek a šikovnému algoritmu se postupne stanete skutečným mistrem nejen v této aplikaci, ale také v tom co ocení vaše partnerka. Aplikace má za cíl váš jazyk dokonale vytrénovat. Při olizování displeje totiž aplikace mění rytmus, směry a vše možné aby z vás udělalo skutečně dokonalého milence.

  A autoři samozřejmě nejsou žádní troškaři a tak v rámci In-App nákupů nabízí další rozšíření, které vaše umění posune nejen do jiných úrovní, ale jak zjistíte v následujícím videu také do jiných míst. Své umění navíc můžete sdílet pomocí dosaženého skóre na sociálních sítích a věříme, že pokud skutečně aplikaci povolíte sdílení výsledků na facebooku, získáte spoustu nový kamarádek.

  A jen tak mimochodem, kdybyste hledali tuto aplikaci na iTunes App Store nebo Google Play, pak věřte, že celé video je jen povedený vtípek od partičky, která si říká The Kloons a za 3 dny dokázala nasbírat na YouTube u tohoto videa přes jeden a půl milionu shlédnutí.


  Lickster

  Leitz

  Diskuze

   Krásný článek. Aplikaci mám staženou ale na mobilu je prasklé sklíčko, tak nevím jestli by nebylo lepší to nainstalovat na velký externí monitor 🙁

   Vzhledem k mnozstvi restrikci, kterymi AppStore oplyva, musi byt kazdemu jasne, ze se jedna o vtip. Mozne tak v Google Play by to proslo 🤔

   :-)))) Zase na druhou stranu…myslím, že už se lidi s mobilem naučili dělat kdeco, ale lízat jej? To ještě asi nikoho nenapadlo:-)

   Nevěřím, že by tohle v genderově korektní Americe prošlo bez toho, aby tam byla i případná gay varianta 😀 😀 😀

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online