iStores.sk
iStores.sk

Lickster: naučte se pořádně líz.. no však uvidíte sami!

V iTunes App Store jsou miliony aplikací, žádná z nich však není jako Lickster a žádnou z nich nebude vaše partnerka milovat tak jako Lickster. Díky této aplikaci se totiž stanete skutečným mistrem v orálním uspokojování své ženy. Lickster funguje na podobném principu jako různé taneční aplikace, ovšem místo speciální podložky detekující vaše pohyby před televizorem používáte svůj jazyk a displej telefonu.

Lickster vám na displeji zobrazuje šipky, které musíte slíznout ve směru, do kterého ukazují. Díky střídání šipek a šikovnému algoritmu se postupne stanete skutečným mistrem nejen v této aplikaci, ale také v tom co ocení vaše partnerka. Aplikace má za cíl váš jazyk dokonale vytrénovat. Při olizování displeje totiž aplikace mění rytmus, směry a vše možné aby z vás udělalo skutečně dokonalého milence.

A autoři samozřejmě nejsou žádní troškaři a tak v rámci In-App nákupů nabízí další rozšíření, které vaše umění posune nejen do jiných úrovní, ale jak zjistíte v následujícím videu také do jiných míst. Své umění navíc můžete sdílet pomocí dosaženého skóre na sociálních sítích a věříme, že pokud skutečně aplikaci povolíte sdílení výsledků na facebooku, získáte spoustu nový kamarádek.

A jen tak mimochodem, kdybyste hledali tuto aplikaci na iTunes App Store nebo Google Play, pak věřte, že celé video je jen povedený vtípek od partičky, která si říká The Kloons a za 3 dny dokázala nasbírat na YouTube u tohoto videa přes jeden a půl milionu shlédnutí.


Lickster

Leitz
Vstoupit do diskuze (9)

Diskuze

  Krásný článek. Aplikaci mám staženou ale na mobilu je prasklé sklíčko, tak nevím jestli by nebylo lepší to nainstalovat na velký externí monitor 🙁

  Vzhledem k mnozstvi restrikci, kterymi AppStore oplyva, musi byt kazdemu jasne, ze se jedna o vtip. Mozne tak v Google Play by to proslo ?

  :-)))) Zase na druhou stranu…myslím, že už se lidi s mobilem naučili dělat kdeco, ale lízat jej? To ještě asi nikoho nenapadlo:-)

  Nevěřím, že by tohle v genderově korektní Americe prošlo bez toho, aby tam byla i případná gay varianta 😀 😀 😀

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek