Zavřít reklamu

iPhone 8 má zatím našlápnuto k tomu, aby byl opravdu skvělý. Po několika letech má Apple přijít jak s novým designem, tak konečně také s novými funkcemi. Očekává se zcela nový design a konstrukce, za použití oceli a skla. Nový 5,1-5,2″ OLED displej, který by měl zabrat značnou část celé přední strany telefonu, navíc by měl disponovat bezrámečkovou konstrukcí a zahnutím. Vylepšená duální kamera, lepší procesor, bezdrátové nabíjení a tak dále. Bude toho opravdu hodně a iPhone 8 tak má opravdu velký potenciál na to, aby oslovil všechny, kteří v posledních letech nebyli příliš nadšeni z toho, co Apple předvádí. To vše se ovšem projeví na ceně, která bude vysoká.

Vše nasvědčuje tomu, že iPhone 8 nebude zrovna levným zařízením. Apple se u iPhonu 7 Plus přesvědčil o tom, že pokud uživatelům nabídne nějaké funkce navíc, nemají problém za ně zaplatit. iPhone 7 Plus tak byl doposud nejdražším telefonem v historii Applu, kdy cena vrcholného provedení přesahuje 31 tisíc korun. A i přes to se prodával více než dobře.

iPhone 8 tak může být „naceněn“ úplně stejně. Měl by nabídnout mnohem více novinek a zajímavých řešení, než plánované modely 7s a 7s Plus a Apple rozhodně nevynechá žádnou příležitost k tomu, aby mohl zvýšit ceny. S pravděpodobností tak můžeme očekávat, že cena iPhonu 8 bude vyšší, než je u modelu 7 Plus. Je velkou neznámou, jak vysoko si Apple dovolí jít. Osobně se obávám, že mu projde i razantní navýšení ceny, jelikož si uživatelé velmi rádi připlatí za nějakou funkční exkluzivitu.

Koncept iPhone 8:

iPhone 8 koncept FB

Zdroj: BGR

Související články

Dnes nejčtenější

.