Zavřít reklamu

Jednou za čas se vždy objeví nějaký produkt, který musí mít snad každý věrný fanoušek Applu. Pokud máte rádi Apple, jeho historii, produkty a vlastníte Apple Watch, pak pro vás bude nový stojánek W3 od společnosti Elago jako dělaný. Jedná se totiž o silikonový stojánek pro Apple Watch, který vypadá jako miniaturní Macintosh, jenž se začal poprvé prodávat v roce 1984. Tehdy jej představil s velkou slávou Steve Jobs a jednalo se o vůbec první počítač s grafickým uživatelským rozhraním.

Elago W3 je přizpůsobený především pro noční režim Apple Watch, kdy je položíte na bok a na displeji se zobrazuje čas, datum a budík. Zmíněný stojánek imitující Macintosh podporuje všechny vydané série jablečných hodinek, a dokonce i obě velikosti varianty – 38mm a 42mm. Displej Apple Watch poslouží ve stojánku jako obrazovka Macintoshe a pod ní dokonce nechybí ani falešná čtečka disket. Do stojánku je možné zasadit i magnetickou nabíječku pro Apple Watch a kabel je vyvedený zadní stranou, jako kdybyste měli připojený do zásuvky miniaturní Macintosh.

Pokud se vám Elago W3 zalíbil, je možné si jej zakoupit přímo na oficiálních stránkách společnosti, a to konkrétně v černé a bílé variantě. Stojánek stojí 15 dolarů (přibližně 380 Kč) a na dalších $15 vás vyjde doprava do České republiky nebo na Slovensko.

Elago W3 Apple Watch stand FB

Související články

Dnes nejčtenější

.