iStores.sk
iStores.sk

ADATA uvádí čtečku karet s Lightning portem pro iOS

ADATA Technology, přední výrobce výkonných modulů DRAM a NAND flash produktů a mobilního příslušenství, dnes představila čtečku karet s konektorem Lightning AI910 Lightning Card Reader Plus. Obsahuje slot pro SD i microSD karty s podporou karet až do kapacity 256 GB. AI910 má tři způsoby využití – zálohování, čtení a sdílení obsahu mezi zařízeními s operačními systémy iOS, Android a Windows. Proprietární aplikace ADATA i-Memory umožňuje snadnou správu dat s podporou více než 40 formátů, Ultra HD 4K videa a souborů větších než 4 GB. Je vybavena konektorem Lightning (s certifikací MFi) a dodává se s micro USB a USB kabely pro snadné připojení rovnou po vybalení. AI910 má standardní dvouletou záruku.

Kompatibilní s více zařízeními než kdykoli předtím
AI910 byl navržen k propojování různých platforem, čemuž napomáhá i získaná certifikace Apple MFi. Díky zahrnutí USB kabelů do základního balení a důkladnému otestování kompatibility pracuje s operačními systémy iOS, Android a Windows. Přenosové rychlosti přes konektor Lightning do zařízení iOS dosahují 30 MB/s pro čtení a 20 MB/s pro zápis. Tři možnosti připojení (karta, USB, Lightning) umožňují uživatelům čtečky AI910 pohodlné čtení a zápis dat napříč nejpopulárnějšími operačními systémy a zařízeními, jako jsou smartphony, tablety, notebooky a stolní počítače.

Bezplatná aplikace ADATA i-Memory
V aplikačním obchodu Apple App Store můžete stáhnout bezplatnou aplikaci i-Memory, která usnadní práci s daty a jejich sdílení. Podporuje také čtečku AI910, u které zajistí kompatibilitu s takřka 40 formáty souborů – dokumenty, audio, video, kontakty a obrázky, a to včetně profesionálního obrazového formátu RAW. AI910 také umí pracovat s Ultra HD 4K videem, které snadno přenese díky podpoře souborů větších než 4 GB.

Dva sloty pro karty v kompaktním těle
Společnost ADATA do svého produktu zahrnula dva sloty pro karty, AI910 tak podporuje jak SD, tak microSD karty až do velikosti 256 GB. Uživatelé tak mají větší možnost volby, podpora dvou slotů zvyšuje množství zdrojových a cílových zařízení, mezi kterými lze přenášet data.

adata-ai910-45-lores

Leitz
Vstoupit do diskuze (2)

Diskuze

  Že se s tím dělají, když dle některých borců iVeci neumí OTG:-)

  iPhone umí číst jak flashku tak SD karty už od iPhonu 4S pokud vím. Je nutný mít aplikaci, která s tím umí pracovat. U iPhonu nedochází k zabordelení systému. Tehdy jsem svému dědečkovi pořizoval ipad 2 a má origonální příslušenství jak dock na SD tak na USB. Tehdy to bylo myšleno na to když fotograf/reportér vyfotí fotografie které musí rychle upravit a pak uploadovat tak kartu zasunul do docku a dock do ipadu a byli vidět během vteřiny a vybral sis jaké fotografie chceš dostat do iPadu. Mimochodem je to hodně pohodlné a používám to dodnes i na iPadu Air 2. Nešiř lži.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek