Zavřít reklamu

Před vánočními svátky se na internetu objevila aplikace pro iOS, která přináší funkce Spotify Premium i pro uživatele, kteří nechtějí platit. Aplikace Setbeat obsahuje téměř všechny skladby, které nalezneme i v hudební streamovací službě Spotify. Ta je však ve verzi zdarma velmi omezená a nemůžete například ani nekonečně přeskakovat mezi skladbami a už vůbec se nejde vrátit na předchozí skladbu. Toto vše je v aplikaci Setbeat možné zdarma a navíc si můžete skladby podobně jako se Spotify Premium ukládat pro offline poslech.

Aplikace bohužel není oficiálně dostupná v App Store, ale proces pro její získání není vůbec složitý a vystačíte si jen se svým iOS zařízením a připojením k internetu. Stále je zde však jisté riziko, jelikož musíte pro fungování aplikace z jiného zdroje povolit nainstalovaný profil.

Jak nainstalovat aplikaci Setbeat

 1. Otevřete na svém zařízení v Safari tento odkaz.
 2. Klikněte na zelené tlačítko „Instalar aplicación para iOS“.
 3. Chvíli počkejte a poté klikněte na zobrazené zelené tlačítko „Comenzar instalación“.
 4. Zobrazí se okno. Vyberte „Instalovat“.
 5. V tuto chvíli se bude aplikace stahovat a instalovat. Na průběh se můžete podívat na domovské obrazovce stejně jako u každé jiné aplikace.
 6. Po dokončení instalace otevřete Nastavení.
 7. Jděte do Obecné → Správa zařízení → D’Austin SAC.
 8. Zde klikněte na Důvěřovat vývojáři a volbu potvrďte.

Nyní můžete aplikaci začít využívat. Možná se vám však otevře ve španělštině, která se však dá jednoduše přepnout v nastavení aplikace na angličtinu.

Jak v aplikaci Setbeat změnit jazyk ze španělštiny na angličtinu

 1. Otevřete aplikaci Setbeat.
 2. V levém horním rohu klikněte na tlačítko rozbalovacího menu.
 3. Klikněte na „Configuración“.
 4. U položky „Elegir idioma“ změňte volbu Automático na Inglés.

Nyní už stačí v aplikaci jen jít zpět a vše bude v angličtině. Setbeat je bohužel lokalizována pouze do angličtiny, španělštiny, francouzštiny a portugalštiny, ale věřím, že vzhledem k tomu, že Spotify také nebylo dlouhou dobu v našem rodném jazyce, nebude angličtina činit problémy.

Spotify-iPhone-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.