Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  U iPhone 6S je potřeba aby byl výrobcem procesoru SAMSUNG,pokud je výrobcem TSCM Jailbreak nebude „zatím“fungovat.Lucca Todesco pracuje na úpravě kodu pro vícero zařízení jako je 6S s čipem od TSCM. Pomocí FREE aplikace BMSSM poznáte který výrobce vyrobil váš čip.
  Pokud je váš model N71mAP jde o výrobce TSCM.

  Pokud nechcete přijít o možnost Jailbreaku v budoucnu až bude vydaná stabilní verze neupgradujte iOS na 10.2. Jailbreak zatím podporuje iOS do verze 10.1.1 a není jisté zdali bude podpora pro novější iOS.

  Veľa ľudí okolo mňa ktorých poznám, by radšej privítalo aby Apple umožnil aspoň na obmedzený čas návrat na ios 9.
  Problém je, že Apple prestal počúvať hlas užívateľov.

  Treba ale chapat Apple ze ma velky zaujem mat co najviac zariadeni zjednotenych na tom istom/najnovsom systeme.
  iOS9 je pre tak stare zariadenia, ze tvoria vo svete minoritu. To ulahcuje aj pracu vyvojarom.

  Applu ide predovsetkym o prachy pretoze z kazdej predanej aplikacie ma svoju marzu. Mimochodom ios 10.1.1 bol podozrivo velmi rychlo stopnuty po vydani 10.2. V minulosti az taky rychly nebol a myslim ze tentokrat vedel preco.

  K čemu je dnes potřeba jailbreak? Když jsem měl první iPhone, dovezený z USA, nebyla jiná možnost. Dnes? Nanejvýš si způsobit problémy. Nebo kvůli kradenému zboží?

  Já třeba Jailbreak chci, protože chci mít na svém telefonu iOS 6, který je zatim nejlepším iOSem co kdy byl… a když mi to nedovoluje Apple musim sáhnout bohužel po JB

  eraserv6: Peníze na software mám neváhal bych si zaplatit aplikaci,která by uměla odeslat SMS pohodlně z PC Linux/Windows. Taková aplikace ale neexistuje a jedinou možností je právě Jailbreak.Todesco varoval před upgradem na 10.2 už několik týdnů dozadu na Twitteru.

  Ja nekritizujem JB len pisem preco proti nemu Apple tak silne bojuje. Na cydii je vela skvelych tweakov, sam som pouzival vela z nich.
  Stefan Esser na Twitteri spomenul ze Pangu s TaiG-om nieco pecu aj pre 10.2 tak uvidime…

  Ano ta část o Jailbreaku a aplikaci,která umí odesílat SMS z PC byla určená všem těm kritikům,kteří neví na co Jailbreak použít.Měl jsem to napsat tak aby to bylo zřejmé hned na poprvé.Tak toto považujte za omluvu +opravu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.