Zavřít reklamu

Značka dbrand je známá všem, kteří sledují americké YouTuber se zaměřením na smartphony a především pak na produkty od Applu. Dbrand totiž nabízí skiny (polepy) pro téměř všechny nejnovější chytré telefony, pro notebooky od Applu, pro sluchátka, ovladače, herní konzole atd. Svému iPhonu nebo MacBooku tak můžete změnit design během chviličky a ani vás to nebude stát moc peněz.

Dbrand je skutečně značka, která má jméno a prodává snad vůbec ty nejkvalitnější polepy, které můžete na trhu pořídit. Nestane se vám tedy, že by někde něco nesedělo nebo se odlepovalo. K dispozici jsou imitace mnoha materiálů, od kovu, karbonu, dřeva až po kámen nebo kůži. Skiny jsou dostupné jak pro nejnovější iPhone 7 nebo MacBook Pro s Touch Barem, tak i pro starý iPhone 4.

Celý článek ale vznikal hlavně kvůli tomu, abychom vás informovali, že dbrand na svých stránkách dnes spustil Cyber Monday a nabízí tak 20% na vše + dopravu po celém světě zdarma. Jakýkoli polep si tak můžete objednat do České republiky nebo na Slovensko a výrazně ušetřit. Zaplatit můžete kartou nebo přes PayPal. Jedná se o zboží zasílané z USA, tudíž doporučuji dát si pozor, abyste nepřekročili částku, od které je nutné zaplatit daň a clo.

dbrand

Související články

Dnes nejčtenější

.