Zavřít reklamu

Ode dneška jsou v prodeji exkluzivní řemínky pro Apple Watch od Hermès. Design navrhl umělec Robert Dallet. Jedná se o limitovanou kolekci, která bude v prodeji výhradně v prodejnách Hermès. Cena řemínků není nijak nízká, navzdory tomu se ale předpokládá vysoký zájem ze strany zákazníků. Do značkových prodejen Applu ale tato kolekce nezamíří.

Počínaje dnešním dnem začaly butiky Hermès s prodejem exkluzivních řemínků pro Apple Watch s názvem „Equateur Tattoo“. Potisk řemínků navrhl umělec Robert Dallet. Informoval o tom francouzský web Vogue. Cena řemínků je v přepočtu necelých 11 500 korun. Řemínky se podobají modelu Single Tour, který Hermès po několik měsíců nabízel, a byl na ně použit stejný design, jako u některých Hermès produktů v minulosti. Řemínky jsou ozdobené černobílou kresbou listů z džungle, na jedné straně řemínků se nachází barevná kresba geparda.

Přestože Apple má s módní společností Hermès partnerství, které Applu umožňuje exkluzivní prodej Apple Watch s Hermès řemínky, nový model od Roberta Dalleta nebude v maloobchodních prodejnách Applu k sehnání. Řemínky se budou prodávat v limitovaném množství v obchodech Hermès a navzdory vysoké ceně se předpokládá, že z pultů zmizí poměrně rychle.

apple-watch-hermes-fb

Zdroj: MacRumors.com

 

Související články

Dnes nejčtenější

.