Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace.  Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

3D Converter
Pokud jste milovníkem 3D, tak byste si neměli nechat ujít 3D Video Converter. Aplikace umí rychle a jednoduše konvertovat 2D videa na 3D efekty, 3D videa na běžná 2D videa a mnoho dalšího. S touto aplikací si můžete snadno užít 3D ve 3D brýlích. Aplikace podporuje mnoho formátů videí.

[appbox appstore id665539940 oldprice=“19,99€“]

ProEncryptor
ProEncryptor je profesionálním šifrovacím softwarem, který podporuje algoritmus AES128 a AES256. Stačí si vybrat soubor, který potřebujete zašifrovat, přetáhnout jej do okna aplikace a je hotovo.

[appbox appstore id933682582 oldprice=“2,99€“]

My PaintBrush
My PaintBrush je výkonnou malovací a kreslící aplikací. Využijte inspirativní nástroje a štětce k vytvoření skvělých obrazů na vašem Macu. My PaintBrush je skvělou a nezbytnou aplikací pro každou kreativní duši.

[appbox appstore id583822799 oldprice=“5,99€“]

AppGenome
S touto praktickou aplikací můžete zapomenout na všechny aplikace typu Facebook, Instagram a další. AppGenome vám umožní uvést vámi zvolenou URL, zvolení typu prohlížeče (pro plnohodnotný nebo mobilní web) a vytvoří aplikaci, která zůstane umístěna ve vašem menu bar. Tato aplikace podporuje všechny webové stránky. AppGenome vám také nabízí seznam přednastavených aplikací, např. Reddit, YouTube, Dropbox, Gmail a další.

[appbox appstore id1076004595 oldprice=“0,99€“]

ZipTool
ZipTool je velmi užitečná aplikace pro zipování a odzipování vašich souborů. Výhodou je, že si můžete nastavit rychlost zipování, tudíž i velikost zazipovaného souboru. Aplikace nabízí 31 jazyků, mezi kterými nechybí slovenština ani čeština.

[appbox appstore id809688339 oldprice=“4,99€“]

PDF Encrypt
Jednoduchý pomocník, který vám zašifruje PDF soubory a tak dokáže zabránit úniku soukromých dat. PDF Encrypt také dokáže sloučit několik PDF souborů do jednoho dokumentu. Můžete také nastavit autora dokumentu, nadpis či klíčová slova. Aplikace je nyní zdarma, pouze blbne plug-in.

[appbox appstore id603544000 oldprice=“2,99€“]

ArtClip
Za pomocí této aplikace můžete přidat svým videím různé umělecké efekty předtím než je budete sdílet se svými blízkými na sociálních sítích. ArtClip vám umožní vytvořit z videí jedinečné kousky, které zaujmou každého. Intenzita každého efektu může být upravena podle vašich požadavků. Mezi uměleckými efekty můžete najít Black&White (černobílý), Sepia (sépie), Cartoon (kreslený), Sketch (skica) a mnoho dalších.

[appbox appstore id1096141658 oldprice=“1,99€“]

Royal Defense
Následujte vzrušující příběh o království, ve kterém se neustále bojuje proti velkému množství trollů, kteří chtějí zničit a zabrat vaše území. K tomu, abyste přelstili tyto nestvůry musíte začít stavět obranné věže, trénovat vojáky a učit se mocná kouzla. Neváhejte a pusťte se do boje.

[appbox appstore id590223490 oldprice=“0,99€“]

The Secret Order 3
Pokračujte ve vzrušujícím a napínavém příběhu, který kombinuje fantasy a detektivní žánr. Sarah Pennington je dcerou ředitele řádu a znovu musí čelit nebezpečné síle artefaktů. Žezlo a maska začaly být nestabilní, což bohužel ohrožuje život Sářina otce a bezpečnost celého světa. Jedinou cestou, jak tomu všemu zabránit je znovu cestovat v čase. Vyřeší Sára náročné hádanky a odhalí své protivníky? Zastaví Sára artefakty dříve, než zabijí jejího otce?

[appbox appstore id1076503489 oldprice=“6,99€“]

The Emerald Maiden
Podmořský komplex nazvaný Emerald Maiden skrývá mnoho tajemných záhad. Na první pohled se zdá být rájem, ale ve skutečnosti to není zdaleka tak růžové jako se jeví. Proč vás opustila vaše matka a jak je propojená s utajeným spolkem? Abyste se dozvěděli pravdu, tak se musíte ponořit do Emerald Maiden. Velmi rychle zjistíte, že na místě, které je prezentované jako oblíbené místo bohatých, je něco opravdu špatně. Odhalte tajemství ukrytá ve snech a zachraňte své blízké.

[appbox appstore id1067813393 oldprice=“6,99€“]

Slevy her pro Mac na Steamu:

Moon Hunters
[appbox steam simple 320040 oldprice=“14,99€“]

Eets Munchies
[appbox steam simple 214550 oldprice=“6,99€“]

Crypt of the NecroDancer
[appbox steam simple 247080 oldprice=“14,99€“]

Mark of the Ninja
[appbox steam simple 214560 oldprice=“14,99€“]

Invisible, Inc.
[appbox steam simple 243970 oldprice=“19,99€“]

apps table-tennis-970-80

 

Související články

Dnes nejčtenější

.