Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ani nehovorte. Včera sa mi iPhone 6s tri krát po sebe vypol. Bezprostredne po vypnutí ukazuje, že je vybity. No za chvíľu sa dá zapnúť. Už sa mi to stalo viacej krát, asi pôjde na reklamáciu.

  Mäkká baterka, alebo inak vadná. Treba reklmovať/vymeniť. Najčastejšie sa tieto problémy prejavujú v chladnejších podmienkach, príapdne pri veľkých tepelných rozdieloch, to znamená, vonku začneš browsovať facebook pod LTE a pritom počúvať hudbu, ktorá sa na pozadi sťahuje.

  Ďakujem pekne za radu. Presne v chlade sa mi to stalo už viacej krát. Minule som vonku išiel fotiť a hneď sa mi vypol. Takže pôjdem reklamovať.

  Bohužel musím potvrdit, že iPhone 6s má nějakou výrobní vadu.
  S manželkou jsme oba reklamovali problém popisovaný v článku – iPhone se i při plně nabité baterii choval jakoby byl vybitý, v našem případě se jej ale podařilo zapnout, u nabíjení. Vypínat se mi začal po čase i vyměněný kus, tak jsem šel raději do sedmičky a uvidíme časem…

  skôr ma teraz trápi iný problém. dnes sa mi nainštalovala beta macOS 10.12.2 (16C48b).

  no a problém je, že akékoľvek aktívne okno po pár sekundách prestane byť aktívne. pri písaní textu je to pekne otravné.

  Baterie u 6S mi po 10 měsících používání při nabití pod 50% nedržela napětí a při nižší než pokojové teplotě v podstatě i okolo 100% bylo už problematické. Telefon za 20 tis. v podstatě nepoužitelný bez sekundárního zdroje energie. Baterie v přístroji měněna v rámci záruky uplatněné u T-mobile. Myslím, že to postihne v podstatě každého majitele časem, problém přijde nenadále a pak kondice baterie už jde hodně rychle z kopce.

  Já nevím co chcete, přeci nechcete aby telefon za necelých tisíc euro vydržel víc než rok. Vypíná se mi rovněž, pak ukáže že chce nabíječku a při připojení že má klidně i padesát procent…

Vložte vlastní komentář

celý text