Zavřít reklamu

Apple s příchodem beta verze iOS 10.2 přidal a změnil spousty emotikonů. Velkou změnou prošla i emotikona broskve, která do té doby vypadala jako velký zadek Kim Kardashian. Broskev připomínající pořádný zadek, na který nejčastěji narazíte ve videoklipech amerických raperů, se ale Applu nelíbila a nejspíš se bál, že by někoho mohla pohoršit. Proto ji v iOS 10.2 Beta 1 přepracoval.

Uživatelům se tento krok ale ani trochu nelíbil a chtěli zpět svou „prdelatou“ broskev. Mnozí si tak začali stěžovat na Twitteru a dokonce i samotnému Apple. Kupodivu ale kalifornská společnost stížnosti vyslyšela a v nejnovější, třetí beta verzi iOS 10.2, která se dostala mezi registrované vývojáře tento týden v pondělí, se již nachází opět stará dobrá broskev, která připomíná ženský zadek.

Tak či tak, nová broskev v iOS 10.2 Beta 3 není úplně shodná s tou v iOS 10.1.1. Jak si sami můžete všimnout na přiloženém obrázku níže, Apple zadek trochu vyladil, protože jednotlivé půlky jsou nyní více výrazné, čehož Apple docílil přidáním stínů. Upravena je ale i stopka a lístečky kolem ní.

iospeachemoji
Témata: , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.