Zavřít reklamu

Nové Apple Watch Nike+ se začaly prodávat až dva týdny poté, co na pulty prodejců dolétly Apple Watch Series 2. Konkrétně se tedy bylo možné sportovní Apple Watch Nike+ koupit na konci října. Jenže i tak Apple na svých stránkách uváděl, že vám je doručí domů až za 4-5 týdnů, nyní už doba dodání sklouzla ke 2-3 týdnům.

Situace je lepší, ale pořád není uspokojivá, protože pokud se nyní rozhodnete, že si Apple Watch Nike+ objednáte, počkáte si na ně minimálně do konce listopadu. Například na alza.cz ještě neví, kdy přesně u nich budou hodinky dostupné. Apple Preimum Reselleři je již nabízí, ale nemají všech barevné varianty ve všech velikostech.

Náš čtenář Michael nás ale upozornil na jednu zajímavost, která se bude hodit zejména těm, kteří chtějí mít hodinky doma téměř okamžitě. Pokud si totiž objednáte Apple Watch Nike+ přímo ze stránek Nike, tak nejenom že ušetříte nějakých 150 Kč (podle aktuálního kurzu), ale navíc je budete mít doma do dvou pracovních dnů. Sám Michael nám napsal, že si Apple Watch Nike+ objednal v neděli a už v úterý mu je přivezla přepravní služba UPS.

Apple Watch Nike+ naleznete na nike.com ve 38mm i 42mm variantě. Dostupné jsou všechny čtyři barvy, které Apple společně s Nike nabízí. Cena za 38mm model je 419€ a za 42mm model 449 €, tudíž ceny jsou naprosto stejné, jako v Německu nebo na Slovensku a tím i nepatrně nižší, než v České republice. Doprava je samozřejmě zdarma, ale můžete si připlatit 15 € za expresní doručení.

apple-watch-nike-fb-2

Dnes nejčtenější

.