Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Je vidět že u toho nikdo nepřemýšlel. Konektor s redukcí je moc dlouhý a bude se lámat a nebude to fungovat tyhle řešení nechápu to přeci musí napadnout každého že aby ten magnetický kus fungoval, musí být co nejkratší aby při tahu na oheb na něm byla co nejmenší páka…

    Souhlas! Griffin je uplně mimo, tohle je o něco lepší … nicméně uplně nejlepší řešení nabídl ZNAPS … bohužel tam je problém ten, že nikdy své sliby nesplnili. Mám u nich objednaný už rok a pul lightning a stále mi nedošel a furt mají problémy s vyrobou nebo co …. Kickstartru se nedá věřit!

    ..a taky si nejsem úplně jistý (ale to bude problém všech těchto „redukcí“) jestli to „ne“bude v USB-C natolik pevně držet, že se to při odpojování stejně celé nevytáhne ven. Asi to bude otázka vyladění síly magnetu. Hmm..praxe ukáže..

    Kdyby byl zahnutej do L, bylo by to lepsi.. takhle to bude pro konektor este vetsi zatez nez ted.. mam Macbook 12 cca pul roku a zacinam mit pocit ze uz zacina mit „vuli“ .. nechapu ze neudelaj plug do USB-C a na tom kabelu muze bejt pak cokoliv.. takze by to dodali s dvoumetrovym kabelem co se da do adapteru v zasuvce a vyreseno.. stejnej princim jako sou delany magneticky kabely treba pro iphone..

    Nový MacBook mě docela štve! Jsem grafik, notes mám na práci a ne na řešení redukcí a ptákovin, zajímá mě praktičnost, nějaký rozumný výkon .. Touch bar se čtečkou otisků je mi v zavřeném notesu na prd (nepochybně slepá kolej Applu, nebudu rozvíjet teorie), no a na cestách i pro svoji oblíbenou MX Master mouse budu potřebovat redukci (protože přes BT je to nehladký jako s myší od Applu, jejíž ergonomie je na pikaču). Nutnost bambilionu udělátek + ptákoviny který se hodí max. pro obhájení vyšší ceny. Tipuji, že po starých MacBook Pro Retina 13 za nějakých 29 000 Kč bez daně se jenom zapráší .. :)

Vložte vlastní komentář

celý text