Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  iPhone 7 je pochopitelně rychlejší, protože má brutální procesor A10 Fusion. V praxi to potom vypadá tak, že v případě jednoduchých aplikací je kvůli líbivým animacím o něco pomalejší, ale u náročnějších her je zase pomalejší Pixel – průměrně o 5-10 sekund.

  Google má v každém případě velmi dobře našlápnuto a objevují se zákulisní informace, že si v současné době navrhuje svůj vlastní procesor pro příští generaci Pixelů a že by měl snad koupit HTC. Uvidíme za rok..

  je uplne jedno jak je pixel rychlej ma android a za pul roku bude tak zasekanej ze to pulka majitelu bude nabizet na bazosi za iphone ;)

  Tohle jsem dlouho tvrdil taky. Ale co si známý koupil Nexus 6P (který jsem mu ještě rozmlouval) a u piva se popichujeme kdo má co lepší, tak jsem musel uznat, že Android už dávno není to co dříve.. A Pixel je o dalších XY kroků napřed – především tím, že software je maximálně optimalizovaný pro googlem navržený hardware.

  Špatnou pověst udělal Androidu Samsung – tragicky optimalizované prostředí TouchWiz snižuje výkon, z multitaskingu udělal nepoužitelnou zbytečnost a časem se obvykle dostaví ono zpomalování + lagování.

  S tím musím souhlasit. Je to klasická urban story, která jen tak neumře. Mám zkušenost s verzí 5 a 6 od android. iOS 10 proti tomu dneska vypadá jako systém z minulého století.

  časy keď android sekal sú dávno preč. Na youtube je kopec videí kde seká najnovší ios. A treba ešte dodať že budúci rok by mal google okrem vlastnoručne navrhnutého procesoru predstaviť aj nový operačný systém ktorý má úplne nahradiť android. Ak neurobia nejakú chybu ako samsung pri note 7 možno nový OS urobí s ios to čo urobil android so symbianom. Teoreticky samozrejme.

Vložte vlastní komentář

celý text