Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Stojí pět tisíc a nic revolučního na nich není, naopak bez šňůrky je větší šance není z nich ztratit. Dokupovat k nim šňůrku na Kickstarteru a pro každém nabíjení ji muset sundavat a zase nandavat, to je lepší vzít kvalitní wireless drátový špunty, který budou mít i delší výdrž na jedno nabití, cenou se vejdu pohodlně a mám jistotu, že to nebude hrát jak Beats.

  Není na nich nic revolučního? Že se spráují jen přiložením k iPhonu se všemi zařízeními? Že plynule přechází mezi zařízeními podle toho, na kterém si zrovna něco pouštíte? Že vydrží na baterku 24 hodin (s pouzdrem), o čemž si u jiných můžete nechat jen zdát? Fakt by mě zajímalo, jaká konkurenční sluchátka tohle mají?

  Jo a tu šňůrku prodává i třeba Alza…

  Slyšel jsi někdy o NFC a sluchátkách, které se umí spárovat s telefonem? Jo vlastně Apple má vendor lock na NFC pro Apple Pay, takže si jiná sluchátka než AirPods nespáruješ… ROFL

  Slibovaná výdrž na jedno nabití AirPods je 4 až 5 hodin, to znamená při vyšší hlasitosti, že budeš rád za tři hodiny poslechu. Dodávaný pouzdro je umí nabít na „celkových“ 24hodin poslechu, takže když si koupíš nějaký kvalitnější wireless sluchátka a k nim powerbanku Xiaomi, snadno se dostaneš za 24hodin třeba na 168 hodin poslechu.

  Já myslím JKJ, že ty „šňůrky“ k tomu nedali, protože právě dráty způsobují to vypadávání z uší, buď svou vahou a nebo, že se o něco zachytí.

  Tim Cook v pořadu Good Morning America: „Už je nosím nějaký čas. A protože nemají žádné kabely, které by vlastním vahou vystrkovaly sluchátka z ucha, tak mi osobně nikdy nevypadly… Vše je vyřešené právě odstraněním kabelů.“ Pak podotnul, že s nimi byl i běhat a nikdy neměl problém.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.