Zavřít reklamu

iPad travel iconRádi cestujete? Jezdíte rádi na dovolené, ale zároveň chcete být v kontaktu s okolním světem a chcete mít k dispozici přístup na internet, vyřizovat nouzové a potřebné e-maily a celkově být v komunikaci rodinou a přáteli a to i na odlehlých místech?

Ideální zařízení pro tuto nenáročnou a poměrně jednoduchou potřebu je zařízení od společnosti Apple s názvem iPad. Nabídka těchto zařízení je poměrně hodně rozdělaná a můžete si koupit jak iPad Mini, který má malý displej a obstojně zvládá všechny základní i pokročilejší věci, tak i iPad Pro, který má 13“ obrazovku, speciální stylus Apple Pencil a to všechno v dokonale zabaleném zařízení, které je připraveno i na náročné úpravy a další potřebné věci.

Přesně pro Vaše potřeby nabízíme na AppleTRH.cz iPady za tu nejlepší cenu. Například iPad Air 2 v 16GB variantě stojí necelých 10.000Kč, což je naprosto skvělá cena, díky které rozhodně stojí za to přemýšlet o pořízení tabletu pro Vaše používání.

iPad je tedy ideální zařízení, díky kterému můžete mnohdy i plnohodnotně pracovat na cestách, což je zřejmě to nejlepší řešení, které si můžete pořídit. Sice jste trošku omezeni co se psaní týče – to jde na druhou stranu velice rychle vyřešit a to díky externí bezdrátové Apple klávesnici, kterou přes Bluetooth propojíte s iPadem a můžete plnohodnotně a hlavně bleskově psát.

Komunikace iPadu s aplikacemi je ideální pro sdílení dat, obrázků a rychlé posílání souborů, což je pro každého z nás skvělé. Jestliže přemýšlíte o tom, že si pořídíte iPad pro svoji práci a zkusíte s ním cestovat a pracovat, rozhodně můžete zakoupit na AppleTRH.cz, kde Vám proškolený personál pomůže s výběrem konkrétního zařízení, které bude pro Vaše používání to nejlepší.

Vyzkoušejte iPad a budete rozhodně příjemně překvapeni o jak dokonalé, pohodlné a příjemné na používání. iPad Air 2 je dokonale tenký a ideální pro cestování.

iPad MacBook FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější