Zavřít reklamu

iOS-10-icon-4Apple pokračuje v testování nadcházející verze svého mobilního operačního systému tím, že včera odpoledne vydal update iOS 10 Beta 4, který si mohou nyní nainstalovat všichni, kdo se do současného testování zapojují. V několika článcích jsme vás informovali o tom, co je v této betaverzi nového. Například sada více než stovky nových smajlíků a ostatních emotikon. Pro podrobnější výčet novinek si pak můžete přečíst náš seznam, ve kterém je vyjmenované vše, co se od Bety 3 změnilo. Dnes si na videu ukážeme, jak je na tom Beta 4 s rychlostí v porovnání se současným iOS 9.3.3.

Na YouTube kanále iAppleBytes se objevilo několik zajímavých srovnávacích videí, na kterých proti sobě stojí iPhone 6S/6/5S/5 kdy na jednom je nainstalovaný současný iOS verze 9.3.3 a na tom druhém pak aktuální iOS 10 Beta 4. Test rychlosti se skládá z několika jednoduchých úkonů a požadavků. Například zapnutí telefonu, otevírání systémových aplikací a obecnou svižností systému.

Dle videí je patrné, že u iPhonu 6S a iPhonu 6 zde žádný rozdíl není a pokud ano, tak je opravdu zanedbatelný. Na těchto modelech běhají oba systémy víceméně stejně. Systémový boot je nepatrně kratší v iOS 10, ale nejedná se o nic zásadního. Na iPhonu 5S se současný systém nahrává rychleji a je vidět, že je obecně svižnější než Beta 4. Nejedná se o žádný výrazný rozdíl, ale je citelný. Naopak v iPhonu 5 běhá nová Beta 4 rychleji a svižněji a i samotný boot je rychlejší. Níže se můžete podívat na porovnání v případě iPhonu 5S, na kterém jsou patrné největší rozdíly. Pokud vás zajímají ostatní modely, všechna videa najdete zde.

Zdroj: iPhonehacks

Dnes nejčtenější

.