Zavřít reklamu

Bang olufsen H8Na zápěstí Breitlingy, v kapse klíčky od Bentley, na sobě Corneliani, před sluncem chrání brýle od Porsche design a na stole se válí Bang & Olufsen H8. To je základ pro krásný letní den, který si však tentokrát nevychutnáte se svou překrásnou ženou, ale sám, sám se svoji hudbou. Když tak sedíte na terase, najednou vám zrak zabrousí na há osmičky ležící na stole, sundáte brýle a pomalu je vezmete do ruky.

Vychutnávate si první dotyk polstrování na vaší hlavě, jednoducým gestem zapnete noise cancelling bez toho aniž byste cokoli mačkali, jen přejete po pravém sluchátku smerem nahoru a už neslyšíte nic než své myšlenky. Tuknete do středu sluchátka a začne hrát hudba, pomalu začnete jezdit po okraji sluchátka jako po iPodu a zesílíte hlasitost přesně do té míry, kdy už vás neruší ani vlastní myšlenky. Tak přesně o tomto jsou Bang & Olufsen H8 a pokud chcete přivítat v mém světě, pak věřím, že budete následující řádky hltat stejně jako já hudbu, která se z nich line.

Popisovat u čehokoli od Bang and Olufsen design je radost. Dokonalé linie, prémiové materiály v podobě hliníku a pravé kůže a k tomu vše dílensky dokonale zpracované. Samotná sluchátka váží 255 gramů, což je váhá kterou vaše hlava bude díky velmi jemnému polstrování nejen samotných sluchátek ale také náušníku akceptovat a ani po dlouhém poslechu nebudete mít pocit, že vás někde něco tlačí nebo vás omezuje váha sluchátek. Samotné tělo sluchátek je z broušeného hliníku který přechází na některých částích ve leštěnou varintu. Můstek stejně jako náušníky jsou z pravé kůže a co se zpracování týká, no je to Bang… co víc chcete slyšet, vše je naprosto dokonalé.

Beoplay H8

*Jedině díky Bang & Olufsen budete milovat svůj noční stolek (Bang & Olufsen H8 a Bang & Olufsen BeoTime)

V pravém náušníku se skrývá celý mozek sluchátek. Najdete zde jejich zapínání včetně možnosti zapnout Bluetooth a nebo jej přepnout do režimu párování. Mimochodem sluchátka mají Bluetooth 4.0 a pokud jej používáte společně s funkcí potlačení okolního zvuku pak vydrží hrát neuvěřitelných 14 hodin, ani to však nemusí znamenat konec poslechu. Pokud by totiž váš let nebo cesta trvala déle, můžete buď zasunout kabel do iPhonu a sluchátek a pokračovat v poslechu a nebo se nemusíte omezovat kabely a jednoduše vyměníte baterii, ke které máte přístup v pravém náušníku a Bang Olufsen ji prodává jako další příslušenství a je uživatelsky měnitelná.

Na pravém náušníku nadále naleznete 3,5mm jack konektor abyste sluchátka mohli používat i poté co vám dojde kapacita baterie a taktéž microUSB konektor, přes který se sluchátka nabíjí. Tím končí výčet tlačítek, portů a zdířek, které sluchátka nabízí a pomalu ale jistě se přesuneme k ovládání, které vám změní pohled na to, jak lze techniku ovládat.

IMG_0488

Dvojici mikrofonů dokáží sluchátka využít nejen k potlačení okolního hluku, ale také k telefonování. Ovšem vzhledem k tomu, že tlumení okolního zvuku je výrazné i když tuto funkci nemáte zaplou a spoléháte pouze na konstrukci sluchátek, nebudete sluchátka jako handsfree používat, protože když neslyšíte sami sebe, telefonuje se celkem špatně, ovšem jako nouzovka to samozřejmě stačí a i tuto funkci sluchátka nabízí což je fajn, protože pomocí nich můžete hovor uskutečnit, přijmout i položit a pokračovat v přehrávání. Pokud jste tedy na terase a někdo vám volá, můžete hovor vzít i v případě, že máte mobil v bytě a poté nerušeně pokračovat v přehrávání hudby.

Bang Olufsen H8

*Středobod vašeho vesmíru, tedy vlastně vaší hudby, díky tomuto kolečku uděláte cokoli!

Nejdůležitější u sluchátek je vždy zvuk, i když zde bych řekl že hned za materiály, elegancí, luxusem, designem, stylem, láskou a množstvím dalších zbytečností, ovšem i tak je stále tím nejpodstatnějším proč si sluchátka většina lidí pořizuje. Zvuk není bez zbarvení, ale má typický nádech všech produktů Bang & Olufsen. Nádech zvuku je však velice vyvážený a sluchátka dokáží nabídnout vše od detailů až k dynamickému projevu. Tím nejvýraznějším čeho si všimnete jsou detailní středy a to jak celý zvuk působí pevným dojmem, díky kterému jste skutečně v centru dění.

Zvuk je dokonce tak dobrý, že bych se jej nebál přirovnat ke zvuku z kabelových sluchátek, i když jej samozřejmě i tak Bluetooth trošku ovlivňuje. Ovšem pokuď jste skutečný detailista a chce obětovat pohodlí, vždy máte možnost zastrčit kabel do sluchátek a rázem je proměnit v klasická kabelová sluchátka. Basy jsou vynikající a to jak při poslechu rapu který je na nich založen tak v případě, kdy chcete relaxovat se Sinatrou nebo Rogerem Watersem. Vždy uslyšíte kvalitní podání basů, které jsou výrazné, ale nestává se, že by rušily středy a výšky.

H8 Bang Olufsen

Zvukově se jedná o vyvážená sluchátka, která však samozřejmě ovlivňuje Bluetooth, tak jako každé jiné. Typický nádech zvuku od Bang & Olufsen je něco na co si velmi rádi a rychle zvyknete a každá spoelčnost má něco, co je pro ni ve zvuku typické, zabarvení od Bang & Olufsen se mi osobně líbí a je mi sympatické. Sluchátka mají velmi specifický zvuk který není ani přehnaně čistý jako například u Harman Kardon a ani vás nedostane do středu koncertní haly tak jako Marshall.

H8 Bang

Pokud se mě ptáte jestli existují lepší sluchátka za stejnou cenu co se zvuku týká pak ano, existují ale neřeknu vám jaké. Žádné totiž nějsou jako H8. Když si kupujete Bang & Olufsen nekupujete si zvuk, kupujete si vstupenku do světa vyjimečnosti. Musí vám být srdečně jedno jak povrchně a snobsky tato věta zní, když si kupujete Bang & Olufsen musíte se zamilovat a věřte, že je to zatraceně snadné aby si vás H8 a další produkty omotaly okolo prstu jako ta nejúžasnější femme fatale na světě.

Pokud jste muž, budete stejně na kolenou jako před nejkrásnější ženou vašeho života, pokud jste žena, pak si je koupíte už jen kvůli tomu, aby jste na instagramu vedle fotky svých Louboutinek měli i kousek techniky a budete je milovat stejně jako své boty nebo kabelku. Zkuste to, odprosťte se od poměrů, od rozumu a užíjte si život, nyní můžete za cenu pod 15 000Kč vlastnit kousek, který vám vždy když se na něj podíváte řekne že ne on, ale vy jste vyjimeční a ne před ostatními, ale sami před sebou si budete připadat jako pán.

H8

Dnes nejčtenější

.