Zavřít reklamu

Logitech K780 Multi-Device iconSpolečnost Logitech dnes oznámila uvedení bezdrátové klávesnice pro různá zařízení s plným názvem Logitech® K780 Multi-Device Wireless Keyboard jako první plně vybavené počítačové klávesnice s numerickou částí deseti tlačítek, která současně funguje pro ovládání smartphonů a tabletů. Stiskem tlačítka Easy-Switch můžete snadno přepínat mezi třemi současně připojenými zařízeními a psát na nich.

„Chceme-li psát, můžeme dokument vytvořit rychle a pohodlně na počítači, ale když máme odpovědět na textovou zprávu na telefonu, najednou jsme omezeni tím, co zvládnou naše dva palce,“ řekl Art O Gnimh, globální ředitel divize klávesnic společnosti Logitech. „Nyní díky klávesnici K780 Multi-Device můžete psát pohodlně a stejně rychle jako na počítači na všech zařízeních, která máte na stole, a hladce mezi nimi přepínat stiskem jediného tlačítka.“

Pro klávesnici K780 Multi-Device je charakteristické tiché psaní s citlivou odezvou. Klávesy jsou v plné velikosti a pečlivě tvarované, aby psaní bylo pohodlné a přesné, zatímco numerická část s deseti tlačítky umožňuje snadno zadávat čísla. Klávesnice má pogumovanou lištu s měkkým povrchem, do níž lze bezpečně vložit nejrůznější mobilní zařízení v dokonalém úhlu pro čtení – od smartphonů až po iPad Pro s úhlopříčkou 12 palců. Klávesnice je štíhlá a má bytelnou konstrukci, byla navržena tak, aby v moderní domácnosti nebo kanceláři vypadala skvěle.

Klávesnice K780 Multi-Device se přizpůsobí zařízením, která používáte – takže ať máte počítač s Windows® nebo iPhone®, rozložení kláves je přirozené a dokonce můžete používat své oblíbené klávesové zkratky. Je vybavena jak USB technologií Logitech Unifying™, tak Bluetooth® Smart, takže si můžete vybrat, jaký způsob bude pro připojení vašeho počítače, telefonu nebo tabletu nejvhodnější.

Při nečinnosti přechází klávesnice K780 Multi-Device do režimu spánku a navíc má vypínač – díky tomu se může pochlubit výdrží baterie až 24 měsíců – což je spousta času, abyste si mohli zvyknout na nový způsob, jak psát na různých zařízeních prostřednictvím jedné klávesnice.

Cena a dostupnost

Očekává se, že bezdrátová klávesnice pro více různá zařízení Logitech K780 Multi-Device bude k dostání během července ve vybraných ochodech a na stránkách společnosti Logitech za doporučenou maloobchodní cenu 2 769 Kč. Podrobnější informace můžete získat na webových stránkách Logitech.com nebo se námi spojte na Facebooku.

K780 Multi-Device Topdown
K780 Multi-Device Profile
K780 Multi-Device FOB

Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard_2
Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard_1

O společnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Před více než 30 lety začala společnost Logitech vytvářet propojení mezi lidmi pomocí počítačů a nyní její produkty lidi spojují prostřednictvím hudby, počítačových her, videa a počítačů. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @Logitech.

Dnes nejčtenější

.