Zavřít reklamu

iOS 9.3.2 iconApple včera vydal čtvrtou betu systému iOS 9.3.2, a i když to nemusí být konečná podoba, tak již nyní je znát určité zlepšení výkonu oproti iOS 9.3.1 na starších iPhonech. Pod článkem můžete vidět porovnání rychlostí. Youtubeři z kanálu iAppleBytes nahráli novou betu na iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 a iPhone 6s a všechny srovnal se stejnými iPhony, na kterých však běžela starší verze systému iOS 9.3.1. Všechny testované mobilní telefony byly před videem obnoveny, s použitím stejného zálohování.

Zlepšení výkonu jsou nejvíce znát na starších zařízeních. V testu načetl iPhone 4s běžící na iOS 9.3.2 některé aplikace rychleji, například počasí, mapy či připomínky. Krom toho byly rychlejší i samotné animace a pohyb v jednotlivých aplikacích. Panely a klávesnice tak někdě vyskakovaly rychleji. Rozdíly již tak patrné nejsou na nejnovějších zařízeních. V rychlostním porovnání iPhonu 6s, běží iOS 9.3.1 stejně dobře jako nová beta, takže uživatelé nejnovějších iPhonů nejspíše zlepšení nepocítí.

Samozřejmě bychom si měli uvědomit, že iOS 9.3.2 je stále v beta verzi, takže Apple má ještě čas, aby vše zlepšil a optimalizoval, než jej oficiálně vypustí mezi veřejnost. Ať tak či onak, zatím to nevypadá, že na některém z iPhonů, se aktualizace projeví negativně a bude jej zpomalovat.

*Zdroj: iphonehacks

Související články

Dnes nejčtenější

.