Zavřít reklamu

iPhone 7S AMOLED OLED glass back iconLetos na podzim by měl Apple představit novou dvojici, možná i trojici telefonů, a to iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Pokud se společnost bude držet svého s-kového modelu, který má vždy něco navíc, příští rok by mělo jít o iPhone 7s a 7s Plus. Analytik Mark Moskowitz ze společnosti Barclays si však myslí něco jiného. Nedávno napsal spoustu několik informací o chystaném iPhonu, kterého se máme dočkat v roce 2017 a nazval jej jako „mega cyklus“ upgrade. Má obsahovat spoustu významných hardwarových vylepšení, které by měly pomoci zvýšit prodeje iPhonů až o 10,3%.

Tento model má být natolik významný, že Apple přeskočí svůj tradiční model „s“ a rovnou představí iPhone 8. „V kalendářním roce 2017 by neměl být tradíční „s“ cyklus. Naše rozhovory s lidmi z tohoto oboru naznačují, že by Apple mohl přeskočit „s“ model a místo toho přejít na iPhone 8,“ říká analytik Mark Moskowitz.

Bude se jednat o zcela přepracovaný telefon s některými velkými konstrukčními změnami a dočkáme se několika dlouho očekávaných funkcí, jako je bezdrátové nabíjení, displej založený na technologii OLED a přední strana se zbaví kultovního domovského tlačítka. iPhone bez domovského tlačítka? Ano Touch ID má být zabudované přímo v displeji.

iPhone 7S AMOLED OLED glass back

*Zdroj: idownloadblog

Související články

Dnes nejčtenější

.