Zavřít reklamu

iPhone 7 Plus dual camera icon 5

Už od ledna panují zvěsti, že iPhone 7 bude mít duální fotaparát. Před několika týdny Apple předložil patentovou přihlášku, která nám dala vzácnou možnost náhlédnout do toho, co Apple chystá s duálním fotoaparátem a jak by mohla vypadat nová aplikace Fotaparát v iOS. Podle nejnovějších zpráv by neměl mít připravovaný duální fotaparát a předělanou aplikaci Fotoaparát nový 4,7 palcový iPhone 7. Uznávaný analytik Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI poskytl zajímavé informace ohledně připravovaného iPhonu.

Nové iPhony mají mít podobný tvar jako iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Největší hardwarovou novinkou by měla být u 5,5 palcového iPhonu duální kamera,“ řekl Ming-Chi Kuo pro server Macrumors.com. Teorii analytika o duálním fotoaparátu potvrdil nedávný únik iPhonu 7 s vystouplým duálním fotoaparátem. Bohužel, jedinou nesrovnalostí mezi teorií a únikem je zmiňovaná podpora duálního fotoaparátu pouze u 5,5 palcového iPhonu. Únik tvrdí, že by měly mít obě dvě verze duální fotoaparát.

Na internetu se začaly objevovat informace o tom, že Apple by mohl začít využívat ve svých iPhonech Linx technologii, což by mohlo vést k „DSLR“ kvalitě fotografií. Speciální multi-clony jsou také mnohem menší než fotoaparáty s takzvanou single clonou, což by mohlo znamenat, že by iPhone 7 Plus mohl mít o něco méně vyčnívající objektiv.

linx_cameras

Moduly Linx fotoaparátů mají řadu dalších výhod, včetně mapování 3D hloubky, lepší barvy a přesné detaily, ultra HDR, vyšší rozlišení, nulové zpoždění uzávěrky a kompaktní design. Několik měsíců si přesto ještě počkáme, zda-li Apple použije u nejnovější generace iPhonu duální fotoaparát.

iPhone 7 dual camera smart connector FB

*Zdroj: Macrumors.com

Související články

Dnes nejčtenější

.