Zavřít reklamu

Taylor SwiftZpěvačka Taylor Swift se poprvé objevila v reklamě Applu a hned to stojí za to. Společnost totiž na kanálu Beats 1 Radio zveřejnil novou reklamu na Apple Music, kde Taylor Swift sděluje svým znuděným hlasem, že nesnáší kardio. I z toho důvodu v Apple Music tu správnou hudbu k běhání na páse a do oka jí hned padne skladba Jumpman od rapera Drake a Future z jejich nového alba What a Time To Be Alive.

Taylor ukazuje, že by klidně mohla k oběma zpěvákům na featuring, protože si při běhání trochu zarapuje, což se jí ale hodně rychle vymstí a na běžeckém páse se doslova rozplácne. Nicméně ani to jí nebrání, ale v rapování pokračovala a dokazovala tak, že má pro rapování vlohy.

Sama Taylor uvedla, že je reklama založena na skutečné události, tedy že je schopna držet se rytmu a rapovat, ať se děje cokoli.

Diskuze k článku

    Roman Zavřel, nedokazuje to kvalitu spevu. Dokazuje to iba kvantitu ludi, ktorych dokazala zmagorit.

    Za seba hovorim: nadanie kuchara je mi cennejsie ako to jej „umelecke“ nadanie, cize oproti dobremu kucharovi je uplne bezcenna (nepritahuje ma ani ako zena).

    ja jsm zpevem nevzdelal nic a  ma to dve priciny,nezkousel jsem to a mam soudnost na rozdil od ni ….. to ze vydelala miliony nic nevypovida o kvalite zpevu ale spis o PR a nesoudnosti lidi kteri za neco takoveho utraci penize. Otazka take je kolik vydelala zpeve a kolik podnianim ktere nemaji se zpevem az tolik spolecneho

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.