Zavřít reklamu

iPad Pro camera kitApple začal dnes prodávat nový Lightning/USB 3 adaptér, který je sice kompatibilní s každým iPadem, ovšem jen iPad Pro dokáže naplno využít jeho potenciál. Ten totiž díky svému rychlému Lightning konektoru dokáže komunikovat s fotoaparátem připojeným přes USB 3 rychleji než klasické iPady a to stejné platí také pro dobíjení.

S Lightning/USB 3 adaptérem fotoaparátu do iPadu Pro snadno přenesete fotky a videa z digitálního fotoaparátu. iPad Pro po připojení Lightning/USB 3 adaptéru fotoaparátu automaticky otevře aplikaci Fotky. V té si můžete vybrat, které fotky a videa chcete importovat, a ona je pak uspořádá do alb.

Když k Lightning/USB 3 adaptéru fotoaparátu připojíte USB napájecí adaptér, rozšíříte možnosti a všestrannost iPadu Pro. Pak k němu můžete připojit USB periferie jako rozbočovače, ethernetové adaptéry, zvuková a MIDI rozhraní nebo čtečky karet CompactFlash, SD nebo microSD.

Lightning/USB 3 adaptér fotoaparátu podporuje standardní formáty fotek jako JPEG a RAW a také formáty videa ve standardním a vysokém rozlišení jako H.264 a MPEG‑4. 12,9palcový iPad Pro přenáší data rychlostí USB 3, zatímco 9,7palcový iPad Pro používá USB 2.

MK0W2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
MK0W2_AV1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější