Zavřít reklamu

iPhone &Čínský server IT Home zveřejnil fotografie, které ukazují iPhone 7, který je v souladu s předchozími informacemi. Fotografie ukazuje telefon zřejmě ještě ve fázi pozdního prototypu, který není opatřen znaky o certifikaci. Telefonu chybí 3,5mm jack konektor a má na první pohled stereo reproduktory ve své spodní části po stranách Lightning konektoru. Je však pravděpodobné, že jeden z reproduktorů je buď celý pouze mikrofonem nebo minimálně mikrofon obsahuje.

Na první pohled pokud však srovnám fotografii s iPhone 6s se mi nezdá, že by díky absenci 3,5mm jack konektoru došlo k výraznému ztenčení těla iPhonu. Je však možné, že by Apple rád viděl iPhone bez konektoru zejména kvůli faktu, že většina Beats sluchátek je bezdrátová.

To však není to nejzásadnější co fotografie přináší, tím je totiž absence Home Button tlačítka! Chybí dokonce jakákoli náhrada, která by Home Button tlačítko a zejména pak Touch ID nahradila a tak je jasné, že pokud se právě díváme na fotografie skutečného iPhone 7, použije Apple svůj úžasný patent, který integruje Touch ID přímo do displeje. Pokud tomu tak bude, dočkáme se nejen radikální změny u telefonu, ale taktéž v samotném iOS. Všimněte si navíc, že display telefon sahá od kraje ke kraji.

 

iPhone 7
a8867ddbjw1f213tizp1lj20a00g50t1
a8867ddbjw1f213tjdax3j20go09o0sz

Související články

Dnes nejčtenější

.