Zavřít reklamu

macbook_pro_13_b_1145Tisková zpráva: Pokud toužíte po nějakém Apple zařízení, nejčastěji po MacBooku a Vaše finanční situace Vám nedovoluje zakoupit zcela nový MacBook v prodejně, je na řadě nákup buď jiného notebooku, nebo se můžete vydat cestou nejmenšího odporu a to je nákup již použitého MacBooku. V tomto případě je potřeba dát si pozor na několik věcí, na které se společně podíváme.

Pokud si použitý MacBook na internetu vyberete, rozhodně si ho chtějte osahat, vyzkoušet, spustit a chvilku používat – tedy pokud se jedná o nákup zařízení od někoho, kdo jej prodává. Pokud si najdete použité zařízení na bazaru nebo prodejně, která tyto zařízení vykupuje, vždy chtějte poslat testy z používání a další parametry notebooku, na které máte právo.

Nejlepší je nákup od ověřené a známé prodejny, jako je například AppleTRH.cz, která nabízí k prodeji prakticky všechny produkty společnosti Apple – od všech druhů iPhonů, přes iMac, MacBooky až po Apple Watch a příslušenství – a to za příjemné a hlavně dostupné ceny, které můžete využít i právě vy.

V každém případě je vždy nejlepší si daný produkt vyzkoušet a zaměřit se na několik základních věcí jako je displej, start systému, panty displeje, první estetická kontrola zařízení, používání USB, funkčnost klávesnice a další.

Pokud kupujete použité Apple zařízení od někoho, koho si najdete na internetu, bohužel většinou nemáte záruku, takže pokud je MacBook po Vašem příjezdu domů nefunkční, bohužel již s tím nic nenaděláte. A právě zde je převaha společnosti AppleTRH.cz, která na již používaná zařízení dává půlroční záruku, kdy máte možnost zařízení otestovat, což je pro nakupujícího příjemná věc.

Apple produkty

Související články

Dnes nejčtenější

.