Zavřít reklamu

Kanye WestKanye West který ani přes to, že vydává nové album, uvádí kolekci za kolekcí svého oblečení yeezy, nestačí nakupovat své ženě tak, aby se nedostal do problémů. Nedávno přiznal fanouškům, že je 53 milionů dolarů v mínusu a z
legrace požádal o peníze dokonce Marka Zuckenberga

V situaci v jaké Kanye je by asi jen málo kdo čekal, že se nepokusí rozšířit své album do všech stran a přesto se tak děje. Na svém Twitteru totiž umělec uvedl, že jeho nové album nebude nikdy na Applu, tedy jak v iTunes, tak ani v Apple Music a dodal, že album nikdy nebude k prodeji, bude dostupné pouze prostřednictvím sítě Tidal, která říká pane Kanyemu kamarádovi, kterým není nikdo jiný než Jay-Z.

Pomalu ale jistě se tak začíná z Apple Music a Tidalu mnohem více než business stávat souboj dvou partiček raperů, kteří se snaží navzájem konkurovat. Tidal sice podporují hvězdy jako je Nicki Minaj, Beyoncé nebo Jay-Z, ovšem na Apple a jeho konexe to bude asi jen těžko stačit. Je však možné, že Tidal si díky exkluzivitám dokáže získat své vlastní předplatitele  a fanoušky, kteří si jej budou platit kvůli některým jménům, jenž se jinde neobjevují.

Zda to však bude zrovna kvůli panu Westovi, jehož poslední klip vyšel před rokem a za rok má něco málo přes 5 000 000 shlédnutí, si netroufám odhadnout, vzhledem k tomu, že stejný počet shlédnutí má například Rytmus, Ektor nebo Separ, kteří tvoří jen pro malinký trh ČR a SR.

Kanye-chain
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články

Dnes nejčtenější