Zavřít reklamu

Už kolikrát jsem byl od nových iOS uživatelů dotázán, zda existuje nějaký způsob, jak přímo na iPhonu stahovat písničky, aniž by se musel použít iTunes na PC či Macu nebo iTunes Store případně nově Apple Music. Pokud však některý nezávislý umělec vydá album, které je k dispozici zdarma jako své promo nebo jako takzvaný mixtape, většinou se objeví na serveru jako je například uloz.to, odkud si jej můžete stáhnout a poslechnout. Safari vám samozřejmě nic podobného nepovolí, a tak přichází na řadu jiné alternativy, které jsou už benevolentnější. Před nedávnem jsme tu měli šikovný návod, jak na iPhonu stahovat videa a skladby z YouTube a dnešní návod mu bude v mnohém podobný.

Jediné, co budete potřebovat, je šikovná aplikace Documents 5, kterou v App Store stáhnete zcela zdarma. Pak už jen stačí postupovat podle návodu níže. Upozorňujeme že legální je stahovat a poslouchat pouze zdarma dostupné skladby nebo alba, která jsou buď demo nahrávkami nebo nahrávkami s označením mixtape. Alternativou pro stažení může být také stránka Ontiva.com.

Jak stáhnout hudbu na iPhone

  1. Otevřete aplikaci Documents a v pravém dolním rohu klikněte na ikonu Safari
  2. Do adresy nahoře napište uloz.to (nebo jakoukoli jinou stránku) a vyhledejte skladbu či album, které chcete stáhnout
  3. Na ulož.to klikněte na Stáhnout, opište kód a potvrďte
  4. Zvolte cestu, kam se má v Documents skladba či album uložit a případně jej můžete i přejmenovat a klikněte v pravém horním rohu na Done
  5. Poté klikněte vlevo dole na ikonu stahování, kde uvidíte jeho průběh
  6. Jakmile se dokončí stahování, klikněte na soubor a pokud jde album ve formátu .rar, tak na něj opět klikněte, čímž ho rozbalíte.
  7. Nyní už jen stačí otevřít složku se skladbami a nějakou spustit. Přímo v aplikaci můžete mezi skladbami přepínat a přehrávat si je úplně stejně, jako v aplikaci Hudba

WinX YouTube Downloader

Pokud hledáte počítačový program pro stahování videí, skladeb a playlistů, tak vyzkoušejte program WinX YouTube Downloader. Mezi jeho největší přednosti patří možnost stahování více videí najednout, stahování videí v různých formátech a v originální kvalitě (až do 8K). Taktéž pomocí něj můžet nahrávat živé přenosy na YouTube.

uloz

Související články

Dnes nejčtenější

.