Zavřít reklamu

icon 811906_larger

Níže jsme uvedli všechny zajímavé aplikace, které jsou dnes zdarma. Mějte však na paměti, že se může snadno stát, že aplikace opět sklouzne zpět na původní cenu. Bohužel my to neovlivníme a ujišťujeme vás, že v době psaní zdarma byla. Jestliže se vám obsah neukazuje správně, obnovte stránku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilu a aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stažení můžete použít také QR kód. Malá ikonka u velké ikony aplikace značí, že je dostupná také pro Apple Watch.

Chtěla bych také mnohokrát poděkovat všem, kteří mi drželi pěsti a přáli velké štěstí, které jsem doopravdy měla. Bohužel mě 20.1.2016 pouštěl řidič autobusu na přechodu a ve druhém jízdním pruhu mě srazilo auto. Okamžitě mě odvezla sanitka do nemocnice, kde se ukázalo, že mám krvácení do mozku, několik zlomenin lebečních kostí, byla jsem několik dní v umělém spánku a v ohrožení života. Jsem také bohužel částečně hluchá na pravé ucho (čeká mě plastika středního ucha). Nehoda se mi stala ve středu a já se začala pomalu budit v pátek a chtěla odcházet z nemocnice, takže mě museli doslova přivázat k posteli. Rodina mě z nemocnice odvezla 5.2.2016 a jsem v současné době v domácím ošetřování. Měla jsem obrovskou dávku štěstí, jelikož si doktoři na ARO mysleli, že tuto srážku nepřežiji, anebo budu mít těžké poškození zdraví z následku úrazu mozku. Naštěstí se ukázalo, že i když mě čeká mnoho práce, tak bojuji a dostávám se z tohoto těžkého stavu celkem úspěšně. Doktoři na ARO měli obrovskou radost, že dělám velké pokroky, jelikož nám bylo řečeno, že tam mnoho šťastných chvil nezažívají. Musím bojovat a snažit se dál. Tak to jen, abyste ve zkratce věděli, jak jsem na tom bohužel byla. Teď se sem snad zase začnu pomalu vracet a psát pro Vás. Užijte si aplikace :-)

Fast Camera
Hledáte nějakou možnost, jak lépe zachytit rychle se pohybující objekty? Fast Camera je aplikací, která vám umožní vyfotit až 1500 snímků za minutu a vy si pak můžete uložit ty nejlepší do vašeho fotoalba. Aplikace vám také vytvoří pohyblivé video z vašich nafocených snímků a nabízí časovač, možnost manuálního ovládání zaostření, expozice a vyvážení bílé.

[appbox appstore id402777723 oldprice=“1,99€“]

CleanUp Suite
Užitečná a komplexní aplikace, která vám pomůže udržet pořádek ve vašich kontaktech. CleanUp Suite umí automaticky vyhledat a sloučit duplikované kontakty. Dále umí vybrat a odstranit velké množství kontaktů najednou. Aplikace vám před provedenými změnami automaticky zálohuje vaše kontakty. Samozřejmě si vždy můžete nastavit kontakty manuálně.

[appbox appstore id570900107 oldprice=“0,99€“]

Where To Eat?
Ať jste kdekoliv na světě, tak aplikace Where to Eat vám pomůže najít cestu k nejbližší restauraci. Jednoduchá a přehledná aplikace, kterou si můžete uzpůsobit podle svých nároků a potřeb. Aplikaci využijete i na svých Apple Watch.

[appbox appstore id468661982 oldprice=“7,99€“]

Quick Drafts
Zachyťte a sdílejte své nápady a myšlenky za pomocí Quick Drafts. Aplikace vám nabízí různorodé možnosti, jak efektivně zvládnout zapisování poznámek. Své zápisky můžete lehce sdílet přes email, iMessage, Twitter, Facebook a další. Aplikace podporuje Dropbox i Evernote. Quick Drafts je snadnou, rychlou a spolehlivou aplikací, která podporuje češtinu a je ideální pro každé vaše iOS zařízení.

[appbox appstore id569838247 oldprice=“2,99€“]

Over
Over je skvělou aplikací, která vám poskytuje mnoho možností, jak přetvářet vaše fotografie do různých nápadů – vytvořte přání, napište příběh, utvořte vtip či meme, vizitku, logo, zachyťte vaše zvíře, okomentujte politickou situaci, ohodnoťte jídlo na fotografii a mnoho dalšího. Aplikace vám nabízí unikátní kolekci více než 300 druhů písma a více než 800 ilustrací, které můžete na své fotky využít.

[appbox appstore id535811906 oldprice=“3,99€“]

Momentum
Momentum je jednoduchou a efektivní aplikací, která se zaměřuje na vaše zvyky a postupem času vám dodá i silnou vůli a pomůže vyhledat vaše životní cíle. Své pravidelné zvyky můžete sledovat na vašem iPhonu, Apple Watch či i na Macu. Momentum vám nabízí také připomínky i flexibilní rozvrh, který si sami nastavíte.

[appbox appstore id946923599 oldprice=“0,99€“]

SpeakText 2
SpeakText 2 je skvělou aplikací na překlad webových stránek a dokumentů, která umí pracovat i bez internetového připojení. Aplikace překládá do více než 40 světových jazyků. Cena aplikace je za normálních okolností poměrně vysoká, takže rozhodně zvažte její stáhnutí.

[appbox appstore id1052677793 oldprice=“9,99€“]

Weby Recorder
Weby Recorder vám nabízí tu nejjednodušší možnost, jak nahrávat svojí práci s prohlížečem. Aplikace je ideální pro vytváření instruktážních videí. Weby Recorder nabízí jednoduché ovládání, náhled času zaznamenaných videí a mnoho dalších užitečných funkcí.

[appbox appstore id1068163816 oldprice=“0,99€“]

TranslateSafari 2
TranslateSafari 2 je praktickou nástavbou pro Safari. Tato aplikace vám lehce přeloží a nahlas přečte zvolenou webovou stránku v Safari. Aplikace zahrnuje velké množství podporovaných cizích jazyků a automaticky vám ukáže originální i přeloženou stránku. TranslateSafari 2 umí nahlas předčítat ve více než 30 světových jazyků a skvělou zprávou je, že předčítá i v českém jazyku!

[appbox appstore id955409467 oldprice=“4,99€“]

Stress & Anxiety
Potřebujete nějakou aplikaci na vaše pocity stresu a úzkosti? Stress & Anxiety vám nabízí nástroj, který vám pomůže spravit vaše negativní pocity a identifikovat jejich spouštěče, takže na vás nebudou vyskakovat v budoucnosti. Tato aplikace vám pomalu pomůže vybudovat mentální svaly, takže budete silnější a především šťastnější. Aplikace vám také pomůže zvládnout dýchání, relaxaci a cvičení mozku.

[appbox appstore id786238252 oldprice=“4,99€“]

KungfuTaxi
KungfuTaxi je unikátní a strhující hra, která vás bude určitě bavit. Tato aplikace vám nabízí 30 vzrušujících levelů, které rozhodně využijete při dlouhé, nudné chvíli. Hra mimo jiné vám poskytne různorodé zajímavé scény a prostředí. Rozhodně si dejte pozor na různé pasti, vybuchující bomby, roztomilé zombíky a nebezpečná zvířata.

[appbox appstore id522037051 oldprice=“0,99€“]

http://www.theverge.com/

Související články

Dnes nejčtenější

.