Fitbit představil nový fitness náramek Alta

fitbit_altaAmerická firma Fitbit je známa hlavně díky svým fitness náramkům, které nosí lidi po celém světě. Minulý měsíc se společnost snažila prorazit na trhu také s chytrými hodinkami, které by mohly konkurovat Apple Watch. Úspěch se však prozatím nedostavil a společnosti naopak klesly akcie o 11%. Oproti jablečným hodinkám, nabízejí hodinky Fitbit Blaze o 4 dny větší výdrž baterie. To samé platí i o nejnovějším náramku Alta, který byl dnes představen.

Fitbit Alta nabízí taktéž výdrž baterie až 5 dní. Důraz je kladen na jednoduchost, elegantnost a styl. Náramek slouží k monitoringu vaší každodenní aktivity a dokáže vás ráno vzbudit, přičemž sleduje průběh celého spánku a data odesílá do aplikace, kterou si nainstalujete do svého smartphonu. Kromě ušlých kroků a sportovní aktivity vás bude náramek také upozorňovat na notifikace z telefonu.

Základní verze se silikonovým řemínkem vás vyjde na 140 euro (3780 Kč). Pokud chcete, můžete si dokoupit náramek kožený, který stojí 70 euro (1890 Kč), anebo náramek ocelový, který si Fitbit cení na 100 euro (2700 Kč). Fitbit Alta bude k dispozici k předobjednání již od dneška na Amazonu, Best Buy, Walmart a dalších. Kdy se dočkáme i my v ČR zatím není jasné.


fitbit_alta_1

fitbit_alta_2

fitbit_alta_3

*Zdroj: 9to5mac / fitbit

|
7
Leitz

Diskuze

  No cena je hodne vysoko používam Miband 1S Xiaomi za 30 eur a je to neporovnateľne výdrž batérie 40 dní monitor spánku a srdca je veľmi presný, svoj starý FitBit som dal do šuplíku takže majú čo robiť keď chcú dohnať Čínu.

  Reagovat

  Juraj: no vidíte já bych si radši připlatil klidně za tento náramek než se podruhé spálil se šmejdem jako je miband, po 3 měsících se silikonový náramek rozpadl. Za další 3 se snížila výdrž baterie na polovinu(14 dní) a poté přišla aktualizace po které přestal náramek měřit kroky, Během dalších 4 měsíců vyšlo několik aktualizací ale náramek stále nefunguje. Takže již nikdy nic co vymyslel číňan, jsou totiž dobří jen na levnou kompletaci…

  Reagovat

  Na ebay bych nekoupil ani folii, naramek je z xiaomimobile.cz. Přemýšlel jsem i o reklamaci ale u takhle levného výroku je to víc starostí než užitku takže asi zůstane v šuplíku a značce se příště vyhnu.

  Reagovat

  Osobne mam aj vahu Xiaomi mi sacel a som nadmieru spokjony je propejana cez App Mi aj za aplikaciou zdravie takze automaticky posiela všetky data priamo do Apple health, vidim kolko BMI mam v prepočete s vyskou vekom a vahou, takze maximlana spokojnost s touto znackou.Mal som aj Apple watch a este nie su take dokonale pockame na verziu 2 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz