• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jak jednoduše opravit iPhone, když se nechce nabíjet

  iPhone Lightning port iconUrčitě se vám už stalo, že jste připojili iPhone přes Lightning kabel k adaptéru a do zásuvky, vše se zdálo v pořádku, ale iPhone se nechtěl začít dobíjet. Při manipulaci s kabelem respektive s Lightning koncovkou se ale občas chytal a někdy stačilo jen kabel do portu pořádně zatlačit a už se iPhone nabíjel, ale stejně příště opět nastaly problémy. Naštěstí lze tento problém velice snadno a rychle vyřešit, jelikož port stačí vyčistit od nahromaděného prachu, který se v něm během používání usadil.

  Prach se v Lightning portu nebo 3,5mm jacku usadí poměrně snadno, a to klidně i jen po několikaměsíčním používání zařízení. Dokonce první věc, co dělají v autorizovaných servisech Applu, když se jim do rukou dostane iPhone/iPad/iPod s nefungujícím nabíjením, je, že vezmou párátko a všechen prach ze zdířky doslova vyšťourají. To samé si ale můžete udělat i doma a nemusíte se bát, že byste si iPhone nějak zničili. Důležité ale je, abyste opravdu vzali dřevěné párátko a nepouštěli se do čištění například špendlíkem nebo jehlou. Jak porty na iPhonu vyčistit se můžete podívat i na videu níže.

  Leitz

  Diskuze

   Luboš Dokoupil

   Já mám ajfónka v čistotě,ale v práci mám čínu kabel a vždy po pár měsících přestane dobíjet.Rada:olíznu jemně koncovku a funguje.Musím koupit originál.

   Hanys MateKur

   Me by spíše zajímalo co dělat, když iPhon se vypne píše ze je výbity a kdyz ho dám na nabíječku tak se zapne a ukáže i 70% nabité baterie…

   Jakub Poláček

   Se odvíjí od modelu, jinak pokud jste trochu technicky zdatný můžete vyměnit baterii sám, samotná baterie stojí kolem 500,-

   Lukáš Franc

   Tak ste mi prave zachranili par stovek za servis👌🏼😂 paratkem sem vydloubal asi 5x tolik co na tom videu

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online