Zavřít reklamu

Apple Watch icon 84Když jsme před časem přinesli návod jak nastavit nádherné spořiče z nové Apple TV jako spořiče pro Mac, podle ohlasu mnoho z vás začalo poprvé v životě na Macu používat spořič obrazovky. Nyní přichází důvod proč používat spořiče pro všechny majitele Apple Watch. Designér Rasmus Nielsen totiž vytvořil spořič displeje, který vychází z Apple Watch a na svém zápěstí tak uvidíte to stejné co na displeji Macu. K dispozici je více než 80 kombinací komplikací a ciferníků, díky čemuž si vybere skutečně každý.

Instalace je snadná a stačí, když si stáhnete WatchOSXScreensaver přímo na oficiálních stránkách rasmusnielsen.dk/applewatch a to samozřejmě zdarma. Následně zjistíte, že Gatekeeper blokuje instalaci, jelikož software nepochází z App Store, ovšem můžete si být jisti, že vás nijak neohrožuje. Stačí když kliknete pravým tlačítkem na Magic Mouse na ikonu a WatchOSXsaver a zvolíte možnost Open in System Preferences. Nyní jen kliknete na Open a potvrdíte otevření. Následně si zvolíte, zda chcete spořič nainstalovat pro všechny uživatele nebo jen pro aktuálního uživatele a tím je vše nainstalováno.

OSX

V jednotlivých spořičích si nyní zvolte Watch OSX a vyberte si v položce Screen Saver Options váš oblíbený ciferník a komplikace včetně barevných variant, tak aby spořič vypadal například stejně jako ciferník, který máte na zápěstí. Po chvilce experimentování zjistíte, že si můžete vykouzlit skutečně krásný spořič, který se stane ozdobou vašeho Macu. Navíc pokud máte napojen ještě další displej, bude spořič zobrazen na obou displejích.

AppleWatchMockup5

Související články

Dnes nejčtenější

.