• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jak v Instagramu používat 3D Touch funkce i na starším iPhonu nebo iPadu

  Instagram - icon

  Populární sociální síť Instagram vydala 19. 1. aktualizaci své mobilní aplikace pro iOS. V popisku aktualizace bylo uvedeno, že se jedná o aktualizaci, která přináší opravy menších chyb, a zvýšení stability. O jedné věci se však Instagram nezmínil.

  Gesta která doposud fungovala pouze na iPhonu s podporou funkce 3D Touch, což jsou nejnovější modely iPhone 6s a iPhone 6s Plus, nově fungují i na starších iPhonech nebo iPadech. Majitelům se tak nabízí možnost náhledů fotek a to dlouhým stiskem na fotografii, čímž se fotka zvětší, ale neotevře. Nemusíte tak poté mačkat tlačítko zpět na hlavní nabídku. To stejné nabízí i aplikace Instagram pro Android.

  Co však není uživatelům starších iPhonu umožněno, je takzvané “pop” gesto, které Vám na iPhonu 6s nebo 6s Plus otevře silnějším stisknutím fotografii celou.

  3d_gesto_instagram


  Leitz

  Diskuze

   Pouzivam to uz minimalne 14dni na sestce. Prisel jsem na to nahodou, kdybych vedel ze se o tom nevi tak bych vam do redakce napsal. Tak priste s necim jinym ?

   Je to plnohodnotna verze 3D Touch, pro starší zařízení, nebo ty co nepodporuji 3D.
   Po podržení obrazku, se zobrazí náhled fotografie a po jejim mírným povytazeni nahoru, se vysune lišta s nabídkou ; to se mi líbí, komentář ( funguje pokud jste uz v něčím profilu), zobrazit profil ( funguje jen ve vyhledávání) a poslat jako zprávu.
   Pro zavření stačí klepnout kamkoli na fotku a nebo po označeni, ze se vam fotka líbí a nebo posláni jako správa, se automaticky fotka zavře.
   Jinak zpět se da dostat, přijetím z leva do prava, kdekoli na ploše a to az na úvodní stránku.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  Další články

  HighSky - Obchodujte online