Zavřít reklamu

iOS 10 iconVčera trochu nečekaně vyšla miniaturní aktualizace pondělní beta verze iOS 9.3 s označení Beta 1.1 pro všechny registrované vývojáře. Beta 1.1 přináší jen opravu pro problémy s instalací, ale uživateli Mini_Coin na Redditu se podařilo odhalit, že beta obsahuje také úplně nový design vyskakujícího upozornění, které nám dost možná naznačuje vzhled iOS 10.

Nové rozhraní upozornění se vyskytuje jen v Safari, nikde jinde na něj prozatím nenarazíte. Jak si můžete sami všimnout na obrázku níže, nový styl je mnohem minimalističtější a jednotlivá tlačítka se přesunula k jedné straně. Design upozornění je až příliš podobný tomu z Androidu a kopíruje Material Design Googlu, který nalezneme i v některých jeho aplikacích pro iOS.

Na druhou stranu může jít samozřejmě i o chybu nebo jen o nový styl upozornění, kterého se dočkáme ve finální verzi iOS 9.3. Ovšem nový design by neodpovídal aktuálnímu vzhledu iOS a nehodil by se k němu tak, jako ten dosavadní. Právě proto se nabízí otázka, zda opravdu nejde o náznak vzhledu chystaného iOS 10, který by mohl být výrazně redesignovaný a jeho představení bychom se měli dočkat už letos v červnu na WWDC 2016.

iOS 10 upozorneni

Související články

Dnes nejčtenější

.