Zavřít reklamu

carplayOd samotného spuštění systému Apple CarPlay pro automobily jsme měli možnost dozvědět se o podpoře sytému pro nové vozy a automobilky jen prostřednictvím tiskových zpráv přímo od výrobců, ale Apple nikdy neuvedl kompletní seznam všech podporovaných vozů, ve kterých CarPlay najdete. To se od včerejška změnilo, jelikož Apple na svých stránkách zveřejnil všechny modely auta vybavených systémem CarPlay, kterých je více než 100.

Mezi značkami nechybí samozřejmě takové BMW, Audi, Mercedes, Ferrari nebo třeba i Škoda. Apple ale uvádí nejnovější modely, které se na trh už nyní dostali nebo teprve dostanou v tomto či příštím roce. Společnost také upozorňuje, že u některých automobilek je CarPlay standart, ale u jiných může být jen jako volitelné vybavení a více informací si tak musíte zjistit přímo u výrobce.

Kompletní seznam najdete přímo na těchto stránkách nebo si jej můžete prohlédnout na snímku níže, který pro detailnější zobrazení rozklikněte. Konkrétně zahrnuje 104 vozů od 21 automobilek.

Apple CarPlay list seznam

CarPlay FB

Související články

Dnes nejčtenější

.