iStores.sk
iStores.sk

Více než 200 000 lidí žádá Apple, aby zachoval 3,5mm jack u iPhonu 7

iPhone 7 3,5mm jackPředčasné zprávy o tom, že by Apple měl u iPhone 7 odstranit 3,5mm jack podráždily spousty Apple fanoušků, což dokazují i hromadnou žádostí na serveru Sum of Us, aby Apple u budoucího iPhonu zachoval sluchátkový jack. Jejich žádost nese název “Fighting for people over profits,” což je ve volném překladu znamená: „Bojujte pro lidi, ne pro výdělky.“

K žádosti se k tomuto okamžiku přidalo již 217 000 lidí a pokud máte úplně stejný názor, můžete se přidat přímo na stránkách Sum of Us zde. Poznámky k petici hlásají, že se Apple opět chystá podvést své zákazníky. Spoustě uživatelům se nelíbí, že by nemohla používat svá (mnohdy i drahá) sluchátka s 3,5mm jackem a museli by se spokojit s přibalenými Lightning sluchátky, bezdrátovou technologií nebo pokud by chtěli opět kvalitu, tak by si museli zakoupit nějaká další. Řešením by mohla být i redukce, ale ani to se pochopitelně většině nelíbí.

Nicméně, zprávy o odstranění 3,5mm jacku jsou stále jen spekulace a mnoho podobných se objevilo před uvedením předchozích generací a nakonec jsme se nedočkali ani vodotěsnosti nebo bezdrátového nabíjení, o kterých se již spekuluje dlouhou dobu. Sice všichni víme, že Apple se s každou generací žene za stenčováním těla iPhonu, ale například iPod touch je ještě tenčí, než iPhone 6 a přesto disponuje 3,5mm jackem. A dokonce i u nejtenčího 12″ Retina MacBooku je kromě jediného USB-C stále sluchátkový jack, přitom by jej Apple mohl vypustit ve snaze propagovat bezdrátová sluchátka Beats.

Preferujete, aby iPhone 7 disponoval 3,5mm jackem nebo jen Lightning konektorem?

Jen Lightning konektor
3,5mm jack

Quiz Maker

iPhone 6s jack lightning


Leitz
Vstoupit do diskuze (5)

Diskuze

  chips07: presne kvôli tomu plánujem ostať prinajhoršom na 6s Plus, ak nevyjde 6c. Nebudem platiť Applu prémium len preto, aby som mohol počúvať hudbu.

  Jako deti. Apple po celou svoji existenci jako prvni modifikuje rozhrani novymi smery. Pokazde se to z pocatku setkalo s pruvodni nevoli, aby to bylo pozdeji zapomenuto s pozvolnym prechodem na modernejsi reseni.

  Je to jen dalsi z tradicnich Apple vyzev.

  Těším se až Apple zruší jack u telefonu, teprve pak ho začnou následovat další producenti.

  Pomůže to tomu, že bude na trhu dostupných více kvalitních bluetooth sluchátek za dostupnější ceny.

  Kdo bude chtít používat starší kabelová sluchátka koupí si toto http://goo.gl/e1XejL

  Uz dlouho premyslim nad BT sluchatkama, takze to by mi alespon ulehcilo moje rozhodovani. V prvni rade by ale museli prijit s 4″ telefonem, jinak si ho stejne nekoupim i kdyby mel vodotrysk.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek