Zavřít reklamu

first-response-tracker-af7a09-w192Milé dámy, tentokrát je zde aplikace určena jen a jen pro vás a spolu s ní přichází na trh také příslušenství s názvem First Response, které vyrábí stejnojmenná společnost, jenž je v USA oblíbená u žen, které se snaží otěhotnět. Těm totiž nabízí speciální vitamíny, ovolační kalendáře a lubrikační gely. Když všechny předchozí pomůcky splní svůj účel, pak přichází na řadu First Response Pregnancy PRO.

Právě Pregnancy Pro je těhotenský test, který je kompatibilní přes Bluetooth s vašim iPhonem a můžete jej synchronizovat přímo se speciální aplikací. Ta vám prozradí za tři minuty, jak jste na tom. Vzhledem k tomu, že nervozita stoupá, nabízí aplikace tři možnosti jak zabít čas během čekání, můžete se nechat pobavit, uklidnit nebo vzdělávat.
Pregnancy-Pro-product-bluetooth
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Po třech minutách se dozvíte jasný ortel vaší budoucnosti. Pokud se dozvíte že jste těhotná, máte možnost číst přímo v aplikaci veškeré informace, které ženy jenž jsou těhotné chtějí obvykle vědět. Pokud je výsledek negativní, dozvíte se informace o tom, jak příště uspět.

Pregnancy-Pro-package-horizontal
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Samozřejmě v případě že jste pozitivní nechybí ani to nejdůležitější a to je možnost sdílet výsledek testu na všech sociálních sítích! Test bude dostupný v letošním roce za cenu 14,99$, což je téměř stejná cena za kterou se prodávají klasické testy.

First Response
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín
pregnancy-pro-how-to-use-timer-large
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články

Dnes nejčtenější