Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 7.1.2016 Vydal: Daniel Pražák Kategorie: iPad, iPhone/iPod, Vše o Apple Komentářů: 5

Vidyo! iconDost možná ne na dlouho, ale nová aplikace s názvem Vidyo umožní nahrávat obrazovku iPhonu nebo iPadu i bez jailbreaku přímo na vašem zařízení. Aplikace funguje na principu zrcadlení obrazovky, a tak umožňuje nahrávat cokoli na iPhonu včetně domovské obrazovky, her nebo aplikací třetích stran. Stačí si aplikaci zakoupit z App Store za 4,99 €, spustit, kliknout na nahrávání, poté z ní vyskočit a přes Control Center ji opět aktivovat v AirPlay, aby začala nahrávat.

Vidyo umožňuje nahrávat v rozlišení až 1080p při 60fps, což je poměrně slušná kvalita. Navíc během nahrávání umí zaznamenat i audio z mikrofonu iPhonu. Kromě nahrávání nabízí možnost postprodukce, tudíž můžete k nahrávce připojit vlastní audio nebo ji sestřihat případně spojit s jinou. Konečné video pak uložíte do své knihovny fotografií a videí, odkud ji lze přehrávat nebo dále sdílet jako běžné video.

Možnost nahrávat obrazovku iPhonu nebo iPadu přímo na zařízení je zbožné přání mnoha uživatelů, ovšem Apple takové aplikace prozatím neschvaluje. Jediné, co umožňuje je nahrávat obrazovku přes QuickTime Player na Macu po připojení iOS zařízení přes USB kabel nebo nově vývojářům povolil přidat možnost nahrávání do svých aplikací, tudíž se tato možnost objevuje nejčastěji v herních titulech.

Pokud máte o Vidyo zájem, určitě si s nákupem pospěšte. Dost možná se totiž může stát, že Apple aplikaci z App Storu stáhne, protože nebude vyhovovat jejich pravidlům. Aplikaci naleznete v App Storu kam se snadno dostanete po rozkliknutí odkazu níže.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Vidyo! FB
Reklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. 426kahemi


  7. ledna, 2016 | 9:01
  0 Pulses

  Teď trochu nechápu jednu věc…
  Apple nepodporuje v tuto chvíli aplikace které umožňují nahrávání obrazovky a taková aplikace ani nevyhovuje jejich pravidlům jak píšete…
  A na druhé straně se taková aplikace přesto vyskytuje v jejich App Storu?? Neprochází náhodou každá aplikace nějakým procesem schválení, než ji samotný Apple do svého obchodu přidá??

 2. Krujzík


  7. ledna, 2016 | 9:19
  0 Pulses

  Diky moc
  Tyhle uniky mam rad:)

 3. Krujzík


  7. ledna, 2016 | 9:42
  0 Pulses

  Skoda ze neumi nahravat behem telefonovani. To se prerusi. Ale jinak genialni.

 4. Joura


  7. ledna, 2016 | 19:18
  0 Pulses

  A je fuč ? to teda rychle zmizelo

 5. Lermontov


  7. ledna, 2016 | 22:24
  0 Pulses

  Krujzik: nestihl jsem si ji bohuzel stahnout. Byl bys te kozi dobroty a poslal mi onen soubor treba na mail? Byl bych ti moc vdecnej. Muj mail je mpospichal16r@gmail.com

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama