Zavřít reklamu

svítící Apple logo iPhone 6 iconVsadím se, že drtivá většina fanoušků miluje, když otevře MacBook Air nebo Pro a na zadní straně se rozsvítí logo Applu, které vypadá úžasně. Nejnovějšího Retina MacBooku se to bohužel netýká a netýká se to ani iPhonů, kde by mohlo svítící logo sloužit jako notifikační dioda, což by uvítala většina majitelů iPhonů nebo iPadů. Pokud ale toužíte, aby vaše jablíčko na iPhonu svítilo, existuje poměrně levná možnost, jak toho docílit, jen postup není úplně pro každého.

The Unlockr totiž nabízí speciální kit pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus, který si můžete pořídit za $35 respektive za $38 pro Plus model a pomocí něj docílit toho, abyste měli svítící Apple logo. The Unlockr navíc na YouTube zveřejnil video, ve kterém je celý proces názorně ukázán a pokud podle něj budete postupovat, měli byste výměnu zvládnout. Jen upozorním, že návod rozhodně není pro každého běžného uživatele, ale spíše pro zkušenější majitele, kteří už mají za sebou pár oprav jablečných telefonů.

Svítící jablíčko nebude mít vliv na výdrž iPhonu, jelikož energie pro LED diodu bude brána z napájení displeje. Tím pádem se jas jablíčka reguluje podle jasu displeje a pokud je displej zhasnutý, tak nesvítí ani logo. Funguje to tedy úplně stejně jako u MacBooků

Dobrou zprávou pro všechny majitele iPhonu 6s nebo 6s Plus je, že The Unlockr chystá i verzi pro nejnovější iPhone. Prozatím jsou spuštěny jen předobjednávky, ale slibuje, že začne kit odesílat do několika týdnů.

  • Kit pro iPhone 6 a 6 Plus si můžete koupit přímo zde

*zdroj: cultofmac

Související články

Dnes nejčtenější

.