Videorecenze Beats Studio Wireless: Špička mezi sluchátky, či předražená ozdoba kolem krku?

Beats Studio WirelessText od autora videa: Snad každý už někdy slyšel o Beats by Dr. Dre. Doteď, když se řekne Beats, vybaví se mi představa předražených sluchátek, která hrají příšerně. Nevím ani, jak jsem se k tomuto názoru dostal, až do teď jsem se sluchátky od této firmy neměl zkušenost. Když ovšem v roce 2014 Apple koupil společnost Beats, řekl jsem si, že je musím vyzkoušet. Ne snad pro to, že by najednou měly být lepší, ale když už je koupil Apple, tak snad nemůžou být až tak špatná, nebo snad ne? Dlouhou dobu jsem se k jejich koupi nemohl odhodlat, ale nakonec jsem sáhl po Beats Studio Wireless.

Nemá cenu se zde rozepisovat, jelikož vše potřebné se dozvíte v přiloženém videu, které je hlavní součástí tohoto článku a jakousi náhradou za text. Proto neváhejte a vrhněte se do sledování vide a pokud se vám líbí, nezapomeňte nás odměnit palcem nahoru.


|
7
Leitz

Diskuze

  Pěkná recenze.
  Můj názor je, že za svoje peníze tady narozdíl třeba od Iphonu, nedostanu nějakou extra přidanou hodnotu. Používám sluchátka Klipsch Image II wireless a řekl bych, že jak hudebně tak designem Beats převyšují. Stojí cca polovinu.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz