Zavřít reklamu

icon 478740_largerNíže jsme uvedli všechny zajímavé aplikace, které jsou dnes zdarma. Mějte však na paměti, že se může snadno stát, že aplikace opět sklouzne zpět na původní cenu. Bohužel my to neovlivníme a ujišťujeme vás, že v době psaní zdarma byla. Jestliže se vám obsah neukazuje správně, obnovte stránku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilu a aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stažení můžete použít také QR kód. Malá ikonka u velké ikony aplikace značí, že je dostupná také pro Apple Watch.

FrameMagic
V aplikaci FrameMagic se vše točí okolo toho, jak proměnit vaše fotografie a videa do něčeho víc uměleckého – fotokoláže, videokoláže či video slideshow. FrameMagic vám s vyjde vstříc a nabízí různé barvy, vzory, druhy písma, filtry, hudbu na pozadí a mnoho dalšího.

[appbox appstore id457447080 oldprice=“0,99€“]

Saver 2
Tato aplikace je zaměřena na monitorování vašich výdajů. Saver 2 se stane vaším osobním finančním poradcem, který vám bude pomáhat činit rozumné kroky při spravování vašeho rozpočtu. Aplikace Saver 2 vám mimo jiné lehce ukáže, kam doopravdy jdou vaše peníze a jakým způsobem je lze utratit moudře.

[appbox appstore id920498049 oldprice=“4,99€“]

NoLocation
S každou fotkou, kterou vyfotíte iPhonem, jsou ukládána data o místě, kde byla fotografie pořízena. V momentě, kdy vaše snímky sdílíte na internetu, může každý vidět, kde přesně jste snímek pořídili. NoLocation vám může pomoci odstranit tyto data a poté sdílet bez udání lokace pořízení.

[appbox appstore id966446975 oldprice=“0,99€“]

MacID
Odemkněte váš Mac za pomocí otisku prstu, hesla či zápěstí, aniž byste museli odemykat vaše iOS zařízení. Lehce ovládejte audio z Maca, widget spolupracuje s iTunes i Spotify. Widget umí uzamykat obrazovku Maca, sdílet kopírovaný text mezi Macem a iOS zařízeními a díky tomu, že nemá přístup k internetu zaručuje i vysokou bezpečnost. MacID vyžaduje Mac s Bluetooth LE (Low Energy) a se systémem OS X Yosemite či pozdější a iOS zařízení s Bluetooth LE s iOS 8 či pozdější.

[appbox appstore id948478740 oldprice=“3,99€“]

21 Day Container Tracker
Aplikace, která vám pomůže úspěšně zhubnout a dokončit 21 denní hubnoucí program. Je to velmi snadné, je to jako kdybyste měli svého osobního asistenta, který neustále sleduje vaše cvičení, tělesnou váhu a tělesné rozměry. Aplikace nabízí také možnosti přidávání různých poznámek a řadu přehledných grafů, které mapují váš pokrok.

[appbox appstore id994287813 oldprice=“2,99€“]

System Monitor
System Monitor je velmi komplexní kontrolní aplikací, která vás informuje o stavu vašeho zařízení. Monitoruje využití paměti, výkon baterie, běžící procesy, informace o zařízení, životnost baterie a další.

[appbox appstore id386118145 oldprice=“0,99€“]

Orderly
Velmi jednoduchá a přehledná kontrolní aplikace, která byla vytvořená přímo pro iOS. Jednotlivé úkoly máte k dispozici v oznamovacím centru. Úkolům můžete mimo jiné přiřazovat různé stupně důležitosti a aplikace také umí připomínat úkoly, pokud se ocitnete v blízkosti místa, které souvisí se zadaným úkolem. Své seznamy si také můžete vytisknout, poslat emailem či SMSkou.

[appbox appstore id506632088 oldprice=“0,99€“]

Outline+
Outline je užitečná aplikace určená na zaznamenávání poznámek. Je jako dělaná pro studenty, učitele a kohokoli dalšího, kdo si chce něco poznamenávat nebo zakreslovat své nápady. Začněte zapisovat, kreslit, opatřete vybraný text poznámkami, importujte, exportujte a synchronizujte. Umí pracovat i se známými aplikacemi jako je OneNote.

[appbox appstore id538029496 oldprice=“5,99€“]

NodeBeat
Začněte vytvářet hudbu s NodeBeat – intuitivní a zábavnou vizuální hudební aplikací. Vytvářejte vlastní hudbu během okamžiku nebo se zaposlouchejte, co NodeBeat vygeneruje sám. Jednoduše sdílejte své výtvory s kýmkoliv či si je prostě uložte. Objevte v sobě hudebního génia s aplikací NodeBeat.

[appbox appstore id428440804 oldprice=“1,99€“]

[appbox appstore id430218329 oldprice=“2,99€“]

Compass
Compass je velmi užitečným pomocníkem nejen pro cestovatele. Obsahuje, zcela nečekaně, opravdový kompas, který vám ukáže reálnou orientaci zařízení k magnetickému pólu a možnost přepínat mezi pravým a magnetickým severem. Compass dále nabízí mapy (standardní, satelitní apod.), sledování vzdálenosti, kurzu, rychlosti a nadmořské výšky. Součástí aplikace jsou také informace o počasí – teplota, vlhkost a tlak.

[appbox appstore id969861886 oldprice=“0,99€“]

QUICKSTART FITNESS
QUICKSTART je rychlou a efektivní cestou, jak na sobě začít pracovat a vytvořit si kondičku. OUICKSTART vám vygeneruje trénink přímo na tělo po zodpovězení 3 základních otázek. Stačí následovat pěkně vytvořená videa a instrukce a postupem času se vaše kondice určitě zlepší.

[appbox appstore id838193960 oldprice=“2,99€“]

iMediaOut
IMediaOut vám poskytuje snadnou možnost, jak mít rychlý přístup z počítače k vašim fotografiím, videím a hudbě, které máte na iPhonu či iPadu, aniž byste museli použít jakýkoliv kabel.

[appbox appstore id682982993 oldprice=“0,99€“]

Dorado
Dorado je praktickým videoeditorem, díky kterému můžete přidávat text, obrázky a animace do vašich videí. Aplikace vám přináší tisíce animací, skvělé obrázky, rozličné druhy písma a mnoho dalšího.

[appbox appstore id993650905 oldprice=“1,99€“]

Twisty Color
Pokud jste majiteli Apple Watch, tak máte jedinečnou možnost mít zábavu dostupnou z vašeho zápěstí. Twisty Color je zábavnou hrou pro vaše chytré hodinky. Hra je velmi snadná na pochopení a zaručuje zábavu při dlouhých chvílích.

[appbox appstore id1031155564 oldprice=“0,99€“]

Numberlys
Numberlys je designově překrásnou hrou, která vám nabízí dobrodružství, záhadu a perfektní příběh. Pokud máte rádi prosté a pěkně zpracované hry s jednoduchým příběhem, tak zcela určitě šáhněte po Numberlys.

[appbox appstore id491546935 oldprice=“5,99€“]

apps 2015-lightning-dock-iphone-6-plus-hero

Související články

Dnes nejčtenější

.