Zavřít reklamu

iPhone 6s packaging iconPokud jste přihlášení k newsletteru od Applu, jehož nastavení se vztahuje k vašemu Apple ID, tak jste jistě obdrželi informaci, že Apple na apple.com/cz radí, jaké dárky byste mohli koupit svým blízkým pod stromeček. Jedná se samozřejmě o dárky, které zahrnují Apple produkty nebo příslušenství pro něj. Podobnou stránku spustil přibližně před týdnem i v zahraničí a nyní se lehce omezená dostává i do České republiky.

Apple se snaží vyhovět všem a pomoct tak každému, ať už hledá dárek pro hráče, hudebního nadšence, fotografa, malého génia nebo cestovatele. Nechybí návrhy produktů jako nová Apple TV, iPad mini 4 a jeho příslušenství, iPhone 6s a originální obaly pro něj, Retina MacBook nebo dokonce nový iPod touch. Zajímavé je, že chybí nejnovější iPad Pro, který Apple v zahraničí doporučuje. Samozřejmě chybí i Apple Watch, které se u nás neprodávají a asi ani jen tak nebudou a dokonce je i dost možné, že se jich dočkáme až s příchodem druhé generace, jejíž představení je naplánováno na první polovinu roku 2016.

Poslední a úplně nejuniverzálnějším dárkem je pak zajisté dárková karta, díky které si obdarovaný může vybrat dárek podle svého nebo ji použít při nákupu nějakého dražšího produktu.

iPhone case packaging

Související články

Dnes nejčtenější

.