Zavřít reklamu

icon 690667_largerNíže jsme uvedli všechny zajímavé aplikace, které jsou dnes zdarma. Mějte však na paměti, že se může snadno stát, že aplikace opět sklouzne zpět na původní cenu. Bohužel my to neovlivníme a ujišťujeme vás, že v době psaní zdarma byla. Jestliže se vám obsah neukazuje správně, obnovte stránku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilu a aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stažení můžete použít také QR kód. Malá ikonka u velké ikony aplikace značí, že je dostupná také pro Apple Watch.

Work Time
Využijte svůj iPhone nebo iPad a vytvořte si ty nejlepší stolní hodiny. Work Time vám také kromě času nabízí aktuální datum, váš kalendář a události v něm, aktuální počasí a vše hezky přehledně na jednom místě. Aplikace je naprosto intuitivní, elegantní a hlavně efektivní. První odkaz je pro iPhone a druhý pro iPad.

[appbox appstore id583634584 oldprice=“1,99€“]

[appbox appstore id779380338 oldprice=“2,99€“]

LUZMO
LUZMO je fotoeditorem, který vám nabízí velké množství různých filtrů, efektů, nálepek, kterými můžete podtrhnout význam svých snímků, upravení expozice, možnost nastavení ostrosti fotografie a mnoho dalšího. Své upravené fotografie poté můžete sdílet na Facebooku, Twitteru či rozeslat emailem.

[appbox appstore id681205606 oldprice=“4,99€“]

Binaural Sleep
Máte problémy s usínáním? Vyřešte váš problém s aplikací Binaural Sleep. Aplikace obsahuje vědecky prokázané frekvence, které navozují specifické stavy mozku. Binaural Sleep vám pomůže s usínáním, zvládnutím power nap či ukočírováním roztěkané mysli, při které navodí delší cyklus a připraví váš mozek na relaxaci a hluboký spánek. Aplikace je dostupná i pro Apple Watch.

[appbox appstore id683039880 oldprice=“0,99€“]

Instant
Nyní můžete sledovat jakoukoliv aktivitu s aplikací Instant. Tato aplikace automaticky sleduje vaše denní aktivity – kolik množství času strávíte používáním vašeho telefonu, kolikrát denně ho kontrolujete, kolik toho denně nachodíte, naběháte či nacestujete autem. Instant je skvělou aplikací, kterou si rozhodně zamilujete.

[appbox appstore id991690667 oldprice=“2,99€“]

10
10 je intuitivní a prostou hrou, která prověří vaše mozkové závity. Jestli máte rádi hry, které pro vás představují výzvu, tak se vám bude tato hra líbit.

[appbox appstore id633103088 oldprice=“1,99€“]

Slopes
S aplikací Slopes můžete lehce sledovat denní statistiky vašeho lyžování i snowboardování. Slopes je perfektní aplikací pro všechny zimní sportovce. Tato aplikace také dokáže sledovat vaše spálené kalorie a navíc podporuje Apple Watch.

[appbox appstore id643351983 oldprice=“7,99€“]

Car Crusher
Car Crusher je zábavná hra, která vám nabízí mnoho výzev, puzzlů a hádanek. Stát se milionářem, který zbohatne ze svého vrakoviště není zase tak jednoduchý úkol. Budete potřebovat všechny vaše schopnosti a dovednosti, abyste dokázali sešrotovat co nejvíce automobilů. Car Crusher nabízí 64 nelehkých levelů, 4 bonusové levely a možnost přehrávání vlastní hudby při hraní. Pozor, hra Car Crusher je vysoce návyková!

[appbox appstore id480049581 oldprice=“0,99€“]

FieldNote
Hledáte vhodnou aplikaci na psaní poznámek a různé čmárání? FieldNote se zaměřuje přesně na takovéto psaní a čmárání. FieldNote je snadno použitelnou aplikací, kterou si můžete snadno uzpůsobit přesně podle svých představ.

[appbox appstore id721404891 oldprice=“0,99€“]

apps DSCF1913

Související články

Dnes nejčtenější