Zavřít reklamu

Back to the Future iconDnes je středa 21. října 2015 a to znamená jen jedno jediné. Budoucnost je tu a pro fanoušky oblíbené trilogie Back to the Future (Návrat do budoucnosti) je dnešek právě tím nejvýznamnějším dnem v historii. Právě do dnešního dne Marty McFly společně s doktorem Brownem cestovali z roku 1985 pomocí stroje času, aby zachránili Martyho budoucnost. Tehdy tvůrci filmu předpověděli velice zajímavou budoucnost v podobě létajících aut, hoverboardu, samozavazovacích bot a mnoha dalšího, čehož jsme se ale bohužel (v některých případech bohudík) nedočkali.

Zdá se, že dneškem žijí opravdu všichni. Na internetu a na Facebooku narazíte na spoustu článků, reklam nebo zajímavých videí na toto téma. Začala se prodávat i speciální edice Blu-ray trilogie a mnoho dalšího. Dnešek je prostě významným dnem a pokud jste fanoušci filmové trilogie, tak se dnes nezapomeňte kouknout na Back to the Future 2.

Dokonce i Apple tak trochu slaví dnešní Back to the Future Day. Siri totiž umí reagovat na otázky týkající se dnešního významného dne. Odpovědí si přichystala hned několik a nechybí ani originální a zažité hlášky z filmu. Na seznam se můžete podívat níže a všem přejeme Happy Back to the Future Day.

Back to the Future Siri

Back to the Future Siri 2
Back to the Future Siri 3
Back to the Future Siri 4
Back to the Future Siri 5

Související články

Dnes nejčtenější