Zavřít reklamu

iPhone 6s kameraiPhone je jedním z produktů, které nemusíte mít, ale zkrátka je chcete. Masivní reklama kterou Applu dělají sami uživatelé zejména v Číně nebo Rusku znamená, že pokud nemáte iPhone, zkrátka neexistujete. Právě této celkem směšné situace, kdy jsou lidé ochotni utratit mnohdy více než roční úspory za malý kus elektroniky využívají již tradičně obchodníci s lidskými orgány a podobné zajímavé skupiny „lidí“.

Hlupáků, kteří se kvůli mobilnímu telefonu zadluží nebo dokonce darují nějakou tu část svého těla se najde vždy více než dost. Co na tom, že než své dluhy splatí, vyjde novější model, co na tom že ledvina již nedoroste, hlavně že mají svůj iPhone.

Toho se rozhodly využít spermabanky v Číně, které nyní nabízí o dost příjemnější a bezpečnější způsob, jak získat finance na nový iPhone, než je prodej orgánů. Stačí totiž, když prodáte sperma, za které se v Číně platí poměrně vysoké částky a za pár týdnů si můžete vydělat na iPhone poměrně příjemným způsobem.

„Nemusíte se vzdávat svojí ledviny, abyste si mohli koupit nový iPhone 6S. Jak můžete peníze získat? Stačí jen darovat sperma,“ lákají slogany spermabank dárce, kteří chtějí finance na nový jablečný telefon. Čína se totiž potýká extrémním množstvím homosexuálů, kterých je v této zemi mnohem víc než kdekoli jinde na světě a i když jsou ve světě známé především kvóty, které zamezují lidem mít víc dětí než jedno ve městě a dvě na vesnici, realita je taková, že tato východní země pomalu vymírá. V provincii Chu-pej si tak můžete darováním sperma vydělat až několik tisíc za jednu dávku. Pokud se tedy chystáte do Číny, existuje způsob jak si můžete na nový telefon vydělat a ještě si u toho něco užít.

chine sperm bank iPhone 6s

*Zdroj: venturebeat.com

Související články

Dnes nejčtenější