Zavřít reklamu

Ještě pár týdnů zpět jsme měli možnost vidět únik balení iPhone 6s, který nám naznačoval, že se Apple vrací ke starému designu, kdy na krabičce zobrazoval přímo telefon i s displejem, na kterém nechyběly ikony nebo nějaké pozadí. Nyní se potvrzuje, že úniky byly opravdu pravdivé, jelikož přímo na apple.com lze dohledat fotografii balení, ve kterém se bude prodávat nejnovější iPhone 6s a iPhone 6s Plus.

Loňský design byl totiž neuvěřitelně minimalistický, což možná bylo naopak ke škodě. Spousta uživatelů totiž poznamenala že krabička od iPhonu 6 není tak pěkná jako u předchozích generací. Je možné, že Apple některé tyto stížnosti vyslyšel, dal si na nové krabičce pro iPhone 6s záležet a obnovil původní styl designu.

Osobně musím podotknout, že nová krabička se mi neskutečně líbí a přijde mi mnohem designově propracovanější něž u loňské generace. Vypadá elegantně, ale zároveň minimalisticky a čistě, což mám na Applu vůbec nejraději. Balení od všech Apple produktů bývá vždy skvostem a v případě iPhonu 6s tomu nebude jinak. Na nové balení se můžete podívat níže a staré balení od iPhone 6 pak najdete hned pod ním.

 

 

Související články

Dnes nejčtenější